Internet od Pody

Spolehlivý a rychlý internet v Havířově

Sháníte rychlý Internet v Havířově? Vyzkoušejte optické nebo bezdrátové připojení od PODY. Stačí si ověřit dostupnost služeb na vaší adrese a zanechat nám kontakt, přes který vše společně vyřešíme. Kromě vysokorychlostního internetu, nabízíme v Havířově také televizi s více než 160 kanály nebo zvýhodněné mobilní tarify.

Rychlost

 • Až 2000 Mbps rychlost internetu.
 • Skvělý ping ve všech hrách.
 • Bleskurychlé načítání Netflix, HBOMax a Disney+

Spolehlivost

 • Internet, který nepadá.
 • Stabilní rychlost stahování.

Poměr cena/výkon

 • Výhodnější internet těžko seženete.
 • Promo tarify pro nové zákazníky na 12 měsíců.

Péče a podpora

 • Skvělá technická podpora 7 dní v týdnu.
 • Rychlé vyřízení technické závady.
 • Vstřícná infolinka.

Naši zákazníci o nás říkají

Reference

Pracuji z domu a kvalitní připojení k internetu je nutnost.

V novém bytě jsem zvolil internet od Pody a určitě nelituji. Stabilní a superrychlé připojení za dobrou cenu.

S bezdrátovým internetem od Pody je celá má rodina naprosto spokojena. Těšíme se ze stabilního připojení za jakéhokoli počasí.

Rychlost jejich připojení spolu s cenou je bezkonkurenční. Přešel jsem nespokojen od konkurence a teď mám klid.

Máme nově internet 1Gb a funguje skvěle. Signál pokrývá celý byt a surfování je rychlé.

Velmi dobrou zkušenost mám i se samotnou objednávkou a instalací.

Internet od Pody u vás

Zjistěte si přesnou rychlost dostupnou na Vaší adrese

Jak to probíhá

Zavedení služeb ve 3 krocích

1

Vytvoření objednávky

Nejprve si ověřte dostupnost služeb a tarifů na vaší adrese a vyberte si nabídku, která vám vyhovuje. Pak už jen stačí odeslat své telefonní číslo a počkat, až vás kontaktujeme. Obvykle se ozveme do několika minut, nejpozději však následující pracovní den.

2

Podpis smlouvy na klik

Zavoláme vám a společně doladíme detaily a údaje do smlouvy. Následně získáte přístup do klientské zóny, kde najdete návrh smlouvy.

Pokud s ní budete souhlasit, podepíšete ji snadno jedním kliknutím online.

3

Instalace služby zdarma

Po podpisu smlouvy se ještě jednou ozveme a navrhneme vám několik možných termínů pro příjezd technika, který nainstaluje a nastaví všechna potřebná zařízení.

Nakonec už jen podepíšete předávací protokol a můžete si užívat naše služby.

Poda instalace

Proč pořídit v Havířově internet od PODY


Často kladené otázky k internetu

Dostupnost a připojení internetu od PODY +
 • Jaké výhody získám využíváním služby PODA Internet? +

  ⁃ kvalitní a spolehlivé internetové připojení za dobrou cenu
  ⁃ garantovanou rychlost a bez časových nebo datových omezení
  ⁃ volitelné varianty nastavení stahování a odesílání dat na optického síti
  ⁃ televizní vysílání do mobilních zařízení (počítač, tablet nebo mobil) PODA net.TV

 • Jakým způsobem se dostane kabel do bytu? +

  Naši technici jej protáhnou průrazem ve zdi. V bytě je ukončen předávacím rozhraním, konkrétně krabičkou s ethernetovým rozhraním RJ45, nebo optickou zásuvkou.

 • Potřebuju pro využití PODA Internet speciální software? +

  Nepotřebujete. Stačí Váš PC s operační systémem (např. Windows), internetový prohlížeč (např. Chrome nebo Internet Explorer) a e-mailový klient (např. Thunderbird).

 • Lze k internetu připojit více počítačů najednou? +

  Ano, existuje několik řešení, záleží však na způsobu připojení a typu zařízení, pomocí kterého chcete počítače připojit. Pro nalezení ideálního řešení nás prosím kontaktujte.

 • Mohu připojit vlastní (bezdrátový) router k PODA Internetu? +

  Jistě, doporučujeme Vám však správně nastavit zabezpečení Vašeho routeru. Stejně tak doporučujeme router s podrobným českým manuálem, aby pro Vás bylo nastavení co nejjednodušší.

 • Kde všude poskytuje PODA internetové připojení? +

  Optické a bezdrátové připojení k internetu poskytujeme mimo jiné v Praze, Brně, Ostravě, Havířově, Karviné, Bohumíně, Orlové, Znojmě, Poličce a okolí.

Rychlost připojení +
 • Jak si mohu změřit rychlost připojení? +

  Měření rychlosti je možné provést na některém z odkazů na internetu. Můžete použít třeba tento - http://rychlost.poda.cz. Pro přesné měření je nutné ukončit veškeré aplikace, které využívají připojení k internetu (ICQ, Skype, P2P, Download manažery a jiná stahování). Nepřesné měření může způsobit i škodlivý software v PC, napadený prohlížeč nebo viry.

IP adresa +
 • Co je IP adresa? +

  Zkratka IP znamená Internet Protocol, což je protokol, pomocí kterého spolu komunikují všechna zařízení v internetu, dnes nejčastěji označován IPv4.IP adresa je číselné označení, které jednoznačně identifikuje síťové rozhraní v počítačové síti. Síťovým rozhraním může být síťová karta (Ethernet, Wi-Fi), ale může být i virtuální zařízení.

 • Jak zjistím svou IP adresu? +

  Svou adresu zjistíte bud přímo v počítači, nebo na některém z odkazů na internetu. Můžete použít třeba tento - www.mojeip.cz

 • Co je IPv6 a podporuje síť PODA tento protokol? +

  IPv6 (internetový protokol verze 6) je v označení nastupujícího protokolu pro komunikaci v současném Internetu (resp. v počítačových sítích, které Internet vytvářejí). IPv6 nahrazuje dosluhující protokol IPv4. Přináší zejména masivní rozšíření adresního prostoru a zdokonalení schopnosti přenášet vysokorychlostně data. Pro používání IPv6 není ze strany uživatele nutná žádná speciální příprava, stejně jako pro IPv4 je však nutné příslušné nastavení síťových prvků (routerů) a aby IPv6 podporoval poskytovatel internetového připojení. Síť PODA podporuje protokol IPv6.

 • Co je statická (pevná) IP adresa +

  Adresa, která je rezervovaná pro konkrétní počítač, zůstává po celou dobu služby stejná a nemění se. Tato adresa počítači zůstává i po vypnutí nebo restartu modemu či systému.

 • Co je dynamická IP adresa +

  Tato IP adresa je pouze dočasná a při každém novém připojení se může změnit.

 • Co je veřejná IP adresa? +

  Tato IP adresa je v celé síti Internet viditelná a zjistitelná. Je možné se na PC s veřejnou IP adresou odkudkoliv na světě přihlásit a pracovat, jako by u něj uživatel seděl doma. Vše, co má veřejnou IP adresu, může být využito odkudkoliv z internetu (tiskárny, IP kamery atd.). Díky viditelnosti a dohledatelnosti veřejné IP adresy ztrácí člověk na internetu anonymitu a je snáze napadnutelný malware (souhrnný název pro počítačové viry, trojské koně atd.)

 • Co je privátní (neveřejná) IP adresa +

  Privátní IP adresa je na webu prakticky neviditelná, je schována za pomyslnou bránu poskytovatele. S touto IP adresou můžete komunikovat s internetem, brouzdat po www stránkách, stahovat poštu atd., ale počítače z internetu nemohou navázat spojení.

Internet bez časových nebo datových omezení+
 • Co je to tzv. Fair Use Policy (FUP)? +

  FUP neboli Fair Use Policy, je označení pro datový limit stažených dat. Jedná se o objem dat, které máte k dispozici v jednom účtovacím cyklu. Společnost PODA poskytuje službu Internet bez časových nebo datových omezení.