Bydlíte v bytě společnosti Heimstaden?

Zajišťujeme provoz vysokorychlostního internetu a digitálního televizního vysílání nájemníkům bydlícím v domech společnosti Heimstaden.

Poskytujeme rychlé a spolehlivé připojení k internetu, příjem nejméně 25 televizních kanálů nebo balíčky internetu a televizního vysílání se slevou 50 Kč. Sleva se týká pouze nájemníků, kteří mají uveden poplatek DTS v měsíčním vyúčtování společnosti Heimstaden.

Vyberte si balíček přesně podle vaší chuti:

Služba Televize Rychlost internetu PODA net.TV (zdarma) Cena/měsíc pro klienty Heimstaden Pronájem zařízení
GPON 1Giga + TV Mých 10 90+ a Mých 10 z Rozšířené nabídky 1000/500 Mb/s Ano 470 Kč 50 Kč
GPON 2Giga + TV Mých 30 90+ a Mých 30 z Rozšířené nabídky 2000/500 Mb/s Ano 670 Kč 50 Kč
FIBER 100M + TV Mých 10 90+ a Mých 10 z Rozšířené nabídky 100/30 Mb/s Ano 520 Kč 0 Kč
FIBER 100M + TV Mých 30 90+ a Mých 30 z Rozšířené nabídky 100/100 Mb/s Ano 720 Kč 0 Kč

* Uvedená cena je včetně DPH a týká se nájemníků společnosti Heimstaden, kteří hradí měsíční poplatek DTS za digitalizaci TV signálu.


  • V současné době připojujeme všechny domy moderní technologií GPON. Přečtěte si více o této nadčasové technologii.
  • Uvedené služby a tarify poskytujeme pouze v domech připojených na optickou síť.
  • Na dostupnost technologie ve vašem domě se informujte na Zákaznické lince 730 430 430 anebo na některém z našich Klientských center.

Speciální promo nabídky

Pro klienty Heimstaden pravidelně připravujeme speciální nabídky na vybrané služby a tarify, jako třeba možnost získání balíčku FILMBOX na 2 měsíce zdarma.

Pro více informací nás kontaktujte na čísle 730 430 430 nebo nám zanechte kontakt a my se vám ozveme.

Výhodné volání

Připravili jsme pro vás nabídku mobilních služeb a cenově velmi výhodnou pevnou telefonní linku. Telefonní linku si můžete pořídit k internetovým a TV službám (mimo službu 24 volně šiřitelných kanálů).

Díváte se na televizi, ale nepotřebujete internet?

Služba Programová nabídka Cena/měsíc pro klienty Heimstaden* Připojení dalšího set-top boxu/měsíc
TV Start 90+ TV programů 230 Kč 50 Kč

*Uvedená cena se týká nájemníků, kteří vlastníkovi bytů hradí měsíční poplatek DTS za digitalizaci TV signálu.

Chytré funkce

Ke každému balíčku máte jako bonus jedinečné chytré funkce PODA TV. Chytré funkce programů skupiny Nova a Prima jsou nastaveny dle jednotlivých tarifů individuálně. Přiobjednat si je můžete v Klientské zóně. Díky nim si vychutnáte televizní služby a relax naplno – můžete nahrávat, ukládat, pozastavovat, spouštět od začátku či neustále dokola opakovat oblíbené scénky či záběry.

Volitelné balíčky programů

Nestačí vám základní nabídka televizních programů? Zatraktivněte si Základní TV nabídku o zajímavé kanály z Rozšířené nabídky programů. Připravili jsme pro vás výhodné balíčky volitelných programů Mých 8, Mých 13 a Mých 15. Skladbu programů můžete libovolně měnit 1x měsíčně.

Sledujte televizi na více zařízeních

Televizní vysílání lze sledovat přes aplikaci v chytré televizi nebo přes set-top box. Jako dárek získáte možnost spustit televizi od PODY na dalších 4 zařízeních, jako je notebook, tablet či mobilní telefon.

Sledování TV vysílání na další chytré televizi je možné přiobjednat za 20 Kč/měsíc. Druhý a další set-top box lze získat za 50 Kč/měsíc.