Volitelné balíčky programů

Víte, že si můžete každý měsíc vybírat ze široké škály televizních programů a nastavovat si obsah balíčků Mých 8, Mých 13 nebo Mých 15 podle vašich preferencí?

Přizpůsobte si televizní programy podle vašich zálib. Oblíbené programy můžete libovolně měnit, vybírat a kombinovat 1x měsíčněKlientské zóně.

Jak na to?

V sekci Televizní služby klikněte v levém menu na Seznam služeb. V řádku s vašimi TV službami pak rozklikněte Detail služby. V pravém horním rohu najdete ikonu Aktivní kanály. Jednoduše přetáhnete vámi vybrané kanály na přední pozice v seznamu. Potvrďte tlačítkem ODESLAT a máte hotovo.

Nedokážete se rozhodnout, zda sledovat sportovní, dokumentární, filmové či pohádkové programy?
Pořiďte si vyšší tarif a získejte více možností pro vlastní nastavení televize.

Služba Cena/kalendářní měsíc* Programová nabídka
Mých 8 120 Kč Libovolných 8 TV kanálů Objednat v Klientské zóně
Mých 13 220 Kč Libovolných 13 TV kanálů Objednat v Klientské zóně
Mých 15 300 Kč Libovolných 15 TV kanálů Objednat v Klientské zóně
TV MAXI 440 Kč 30+ TV kanálů Objednat v Klientské zóně

Nestačí vám 15 prémiových kanálů? Pořiďte si balíček TV MAXI a získejte 30 kanálů z Rozšířené nabídky, které jsme pro vás vybrali.

*měsíční poplatek za balíčky Mých 8, Mých 13 a Mých 15 se přičítá k TV Start či k balíčkům TV s internetem

20 za 20

Nahráváte často pořady a dosavadní prostor na ukládání vám nestačí? Rozšiřte si nahrávací prostor o dalších 20 hodin. Žádný oblíbený seriál nebo film vám už neuteče a můžete si jej pustit, kdykoli budete mít chuť. Pořad zůstane nahraný po dobu 3 měsíců.

Služba Cena/kalendářní měsíc*
20 za 20* 20 Kč Objednat v Klientské zóně

* Základní velikost individuálního prostoru je v závislosti na vašem tarifu 10 či 20 hodin. Pokud vám tento prostor nestačí, jednoduše si můžete přikoupit dalších 20 hodin formou balíčku 20 za 20.