Internet a další služby pro firmy

Špičkový internet s nadstandardním zabezpečením

Vyhrazená rychlost až 2 Gbps | Stabilní síť se záložním připojením | Konfigurace služeb na míru

Proč právě PODA?

Protože si vaši kolegové zaslouží rychlé a stabilní připojení.

Spolehlivé a kvalitní technologie
  • Stabilní optický internet s rychlostí až 2 Gbps
  • Minimální latence
  • Záložní připojení v případě výpadku
Individuální přístup
  • Rychlé jednání a zpracování požadavků
  • Konfigurace služeb na míru
  • Garantovaná rychlost i ve špičce
Nadstandardní péče a bezpečnost
  • Vzdálená diagnostika sítě a monitoring
  • Technická podpora a ticket systém
  • Pokročilé možnosti zabezpečení

Co Vám můžeme nabídnout?

Internet pro firmy
Připojíme vás k vlastní optické síti nebo prostřednictvím unikátní bezdrátové technologie. Služby poskytujeme zejména v Praze, Brně, Ostravě, Havířově, Karviné, Bohumíně, Orlové, Znojmě, Poličce a okolí.
Záložní připojení k internetu
Zprostředkujeme pro vás záložní připojení k internetu na vlastních i pronajatých sítích. Získáte tak redundantní (zdvojenou) síť, která vás v případě výpadku automaticky přepojí na záložní linku.
Pevná linka (VoIP)
Zřídíme vám pevnou linku založenou na technologii VoIP (Voice over IP) se zabezpečeným provozem. Vytvořit lze jednu nebo více telefonních linek s možností připojení pobočkových ústředen.
Virtuální ústředna (ViPBX)
Virtuální ústředna je ekonomickým řešením pro malé a střední firmy, které nechtějí investovat do robustních pobočkových ústředen. ViPBX nabízí potřebné funkcionality za zlomek nákladů na pořízení i údržbu.
AntiDDoS ochrana
Ochraňte svou firmu před DDoS útoky a pořiďte si doplňkovou službu AntiDDoS ke svému firemnímu internetu. Sofistikovaný systém detekuje a následně odkloní nežádoucí provoz.
Virtuální privátní síť (VPN)
Zajistíme zprovoznění a konfiguraci VPN serveru a vzdálené připojení zaměstnanců prostřednictvím VPN klienta. Budou tak moci přistupovat k zabezpečené firemní síti odkudkoliv.

Server housing
Pronajměte si místo v našem racku a umístěte svůj firemní server do profesionálního datového centra v Ostravě s inteligentním chlazením, zabezpečeným přístupem či záložním napájením.
Datové okruhy
Pro firemní zákazníky zajišťujeme také datové okruhy typu L2 (vhodné například pro privátní VLAN) nebo L3. Získáte tak zabezpečené připojení pro spolehlivý přenos dat.

Reference

Naši zákazníci o nás říkají

Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně
Dlouhodobě se orientujeme na zlepšování kvality všech poskytovaných služeb v naší nemocnici.

Kvalita a bezpečnost je pro nás prioritou, proto vyžadujeme i od poskytovatele internetu, aby byl v souladu s našimi hodnotami.

Společnost PODA nám garantuje dostupnost internetového připojení a jako spokojený zákazník můžeme říct, že vždy dostáli svým závazkům.

— Mgr. Dana Lipovská
vedoucí odboru PR a marketingu
Statutární město Karviná
PODA byla v roce 2016 v rámci veřejné zakázky vybrána jako dodavatel a poskytovatel internetového připojení se záložní linkou na optické či bezdrátové technologii 10,5 GHz a 80 GHz.

Zároveň pro nás zabezpečuje kompletní chod a servis hlasových služeb VoIP napříč celé sítě městských organizací.

Jsme spokojeni s kvalitou a stabilitou poskytovaných služeb, úsporou konečných výdajů oproti dřívějším obdobím, individuálním přístupem k našim požadavkům a nabídkou řešení včetně poradenského servisu.

— Mgr. Jiří Jarema, MBA
vedoucí oddělení informačních služeb
Poličské strojírny a.s.
Dlouhodobě jsme spolupracovali s firmou COMA s.r.o., po sloučení se společností PODA a.s. jsme ve spolupráci pokračovali a využívané služby rozšířili.

Naší prioritou je kvalita a neustálé zlepšování všech našich výrobků a služeb, vnímáme proto poskytovatele internetu jako strategického partnera.

Na Podu se ohledně poskytovaných služeb můžeme plně spolehnout. Kladně hodnotíme profesionální přístup a ochotu cokoliv řešit.

— Pavel Svatoň
ekonomický ředitel
{{contactFormErrors.phone}}
{{contactFormErrors.nameCompany}}
{{contactFormErrors.address}}
{{contactFormErrors.namePerson}}