Popcorn do pusy a hurá na filmUž konečně žádná válka o ovladač

Abychom Vám mohli nabídnout co nejvíce programů, zadejte svou adresu...

Udělejte rodině radost! Vybírejte z více než 80 programů, z nichž je skoro 50 v HD kvalitě.

Posaďte se společně k televizi a využijte naplno širokou nabídku televizních programů, PODA net.TV a samozřejmě všechny CHYTRÉ FUNKCE, které Vám nabízíme. Váš obývák se stane místem plným radosti a zábavy.

 


Řešíte přechod z DVB‑T na DVB‑T2?


Pozemní televizní vysílání prochází změnou na vysílací standard DVB-T2, vy si ale starosti dělat nemusíte.


S námi bez televize nezůstanete.


Vlastní programy

Obsah Vašeho TV balíčků si můžete libovolně měnit 1 x měsíčně. Přečtěte si více

Chytré funkce

Zažijte s námi jiný rozměr pohodlí při sledování televize. Přečtěte si více

HáDéčko

Vychutnejte si HD kvalitu televizního vysílání, která je silně návyková. Přečtěte si více

PODA net.TV

Řešíte doma, nač se právě v televizi dívat? S Poda net.TV máte po problému. Přečtěte si více


Poplatky a slevy k televizní službě

Aktivační poplatek

Aktivace TV služby

Poplatek za aktivaci TV služby zahrnuje konfiguracisítě a set-top boxu, zavedení provozních záznamů, inicializacidiskového prostoru pro PVR, odbornou montáž u zákazníka včetněnastavení jeho TV zařízení.

Reaktivace

Reaktivační poplatek

Reaktivační poplatek platí pro každé přerušení vužívání služeb a činí 200 Kč. Přerušení služeb je možné na dobu 2-6měsíců a lze provést jednou ročně. Přerušení služeb nelze provéstběhem trvání smlouvy na dobu určitou, mohou jej využít klienti sesmluvním vztahem na dobu neurčitou.

Sleva

Sleva pro držitele průkazů ZTP/P

Slevu 50 % pro držitele průkazů ZTP/P lze uplatnitna balíčky internet+TV, služby připojení k internetu a televizníslužbu TV Start, s výjimkou tarifu Senior. Nárok na tuto slevu jenutné doložit platným průkazem ZTP/P (kopii lze zaslat poštou,faxem či naskenovanou v příloze e-mailu na info@poda.cz).

4O

Rozšířený nahrávací prostor až na 40 hodin

Nestačí vám 7 dnů, chcete mít k dispozici celousérii vašeho oblíbeného pořadu na delší dobu? S individuálnímnahrávacím prostorem si můžete váš pořad uchovat až po dobu 3měsíců. Nahrávání pořadů zvládnou v pohodě i děti. Stiskemčerveného tlačítka na ovladači přidáte zvolený pořad, film nebodokument do vlastních nahrávek. Nahrát si můžete nejen právěhrající pořad, ale i programy, které teprve hrát budou stejně jakokterýkoliv z těch, které již hrály a jsou ještě dostupné v rámciarchivu.

Jste na dovolené či na služební cestě a nechcetepřijít o napínavé rozuzlení či pokračování seriálu? Nahrávky simůžete komfortně nastavit a spravovat přímo z vaší Klientské zónykdekoliv od počítače, telefonu či tabletu s připojením kinternetu.


Chytré funkce TV

Přinášíme Vám novou úroveň pohodlí při sledování televize. Využijte funkce "Chytré TV" a přizpůsobte televizní program ideálně svým potřebám. Fanděte a přehrávejte si dokola poutavé záběry.


Více o chytrých funkcích

PODA net.TV

Podívejte se z Vašeho tabletu, počítače nebo smartphonu na velký přehled TV programů díky naší bezplatné aplikaci PODA net.TV a zároveň využijte i další funkce. Své oblíbené pořady si můžete vychutnat, i když nebudete na Wi-Fi síti, ale třeba na mobilním připojení k internetu.

Více o PODA net.TV

Potřebujete více televizí?

Chcete sledovat sportovní pořad a oblíbený seriál najednou? Připojte si více televizí a jednoduše sledujte s PODA televizí oblíbené pořady podle toho, co Vás skutečně nejvíce těší.


Seznam programů

Často kladené otázky

Kde a jak si mohu objednat Vaše služby? +

Služby si můžete objednat prostřednictvím webových stránek nebo při návštěvě kteréhokoliv Klientského centra. Pro bližší informace volejte naši Zákaznickou linku nebo nám napište.