Udělejte rodině radost! Vybírejte z více než 90 programů, z nichž je skoro 50 v HD kvalitě.

Posaďte se společně k televizi a využijte naplno širokou nabídku televizních programů, PODA net.TV a samozřejmě všechny CHYTRÉ FUNKCE, které nabízíme. Váš obývák se stane místem plným radosti a zábavy.

 


Různé možnosti pro sledování PODA TV


Naší PODA TV můžete pohodlně sledovat pomocí set-top boxu, chytré TV - Android, Android BOX nebo Apple TV.


Vlastní programy

Obsah Vašeho TV balíčků si můžete libovolně měnit 1 x měsíčně. Přečtěte si více

Chytré funkce

Zažijte s námi jiný rozměr pohodlí při sledování televize. Přečtěte si více

HáDéčko

Vychutnejte si HD kvalitu televizního vysílání, která je silně návyková. Přečtěte si více

PODA net.TV

Řešíte doma, nač se právě v televizi dívat? S Poda net.TV máte po problému. Přečtěte si více


Poplatky a slevy k televizní službě

Aktivační poplatek

Aktivace TV služby

Poplatek za aktivaci TV služby zahrnuje konfiguraci sítě a set-top boxu, zavedení provozních záznamů, inicializaci diskového prostoru pro PVR, odbornou montáž u zákazníka včetně nastavení jeho TV zařízení.

Reaktivace

Reaktivační poplatek

Reaktivační poplatek platí pro každé přerušení využívání služeb a jeho výše je uvedena v ceníku. Přerušení služeb je možné na dobu 2-6 měsíců a lze provést jednou ročně. Přerušení služeb nelze provést během trvání smlouvy na dobu určitou, mohou jej využít klienti se smluvním vztahem na dobu neurčitou.

Sleva

Sleva pro držitele průkazů ZTP/P

Slevu 50 % pro držitele průkazů ZTP/P lze uplatnit na balíčky internet+TV, služby připojení k internetu a televizní službu TV Start, s výjimkou tarifu Senior. Nárok na tuto slevu je nutné doložit platným průkazem ZTP/P (kopii lze zaslat poštou, nebo naskenovanou v příloze e-mailu na info@poda.cz).

4O

Rozšířený nahrávací prostor až na 40 hodin

Nestačí vám 7 dnů, chcete mít k dispozici celou sérii vašeho oblíbeného pořadu na delší dobu? S individuálním nahrávacím prostorem si můžete váš pořad uchovat až po dobu 3 měsíců. Nahrávání pořadů zvládnou v pohodě i děti. Na ovladači přidáte zvolený pořad, film nebo dokument do vlastních nahrávek. Nahrát si můžete nejen právě hrající pořad, ale i programy, které teprve hrát budou stejně jako kterýkoliv z těch, které již hrály a jsou ještě dostupné v rámci archivu.

Jste na dovolené či na služební cestě a nechcete přijít o napínavé rozuzlení či pokračování seriálu? Nahrávky si můžete komfortně nastavit a spravovat přímo z vaší Klientské zóny kdekoliv od počítače, telefonu či tabletu s připojením k internetu. Navíc s aplikací PODA net.TV si můžete dopřát přehrávání uložených TV pořadů napříč všemi spárovanými zařízeními.


Chytré funkce TV

Přinášíme Vám novou úroveň pohodlí při sledování televize. Využijte funkce "Chytré TV" a přizpůsobte televizní program ideálně svým potřebám. Fanděte a přehrávejte si dokola poutavé záběry.


Více o chytrých funkcích

PODA net.TV

Podívejte se z Vašeho tabletu, počítače nebo smartphonu na velký přehled TV programů díky naší bezplatné aplikaci PODA net.TV a zároveň využijte i další funkce. Své oblíbené pořady si můžete vychutnat, i když nebudete na Wi-Fi síti, ale třeba na mobilním připojení k internetu.

Více o PODA net.TV

Potřebujete více televizí?

Chcete sledovat sportovní pořad a oblíbený seriál najednou? Připojte si více televizí a jednoduše sledujte s PODA televizí oblíbené pořady podle toho, co Vás skutečně nejvíce těší.


Seznam programů

Často kladené otázky

Kde a jak si mohu objednat Vaše služby? +

Služby si můžete objednat prostřednictvím webových stránek nebo při návštěvě kteréhokoliv Klientského centra. Pro bližší informace volejte naši Zákaznickou linku nebo nám napište.