Novinky Víme, co potřebujete a v tom jsme jedineční

Věrnostní Program rozšířen o homeplug adaptér

7. 2. 2020

Powerline Adapter Kit, Netis PL7600

Takzvaný homeplug adaptér, jehož dva moduly vytvářejí v elektrické síti rychlé datové spojení, udělá z elektrifikované domácnosti multimediální centrum bez toho, aby bylo nutné provrtávat zdi kvůli protažení LAN kabelu. Stačí, abyste zapojili adaptéry do zásuvky a rozšíříte tak domácí síť, třeba všude tam, kde nelze vytvořit stabilní domácí Wi-Fi síť kvůli vysokému stínění a rušení. Jednoduše přemostíte stávající počítačovou síť do jiné místnosti nebo patra domu.

Máte rádi zvířata?

24. 1. 2020

Zpříjemněte si studený únor sledováním televize! Poutavé dokumenty o zvířatech, od domácích miláčků až po nespoutanou říši divokých zvířat, vám nabídneme na programu Animal Planet HD od 1. do 29. února ZDARMA. Program bude součástí Základní nabídky i PODA net. TV.

Změny názvů TV kanálů

16. 1. 2020

V roce 2020 se budeme na televizních obrazovkách setkávat s kanály Kino Svět, CS Film, CS Mini a Horor Film pod jinými názvy. Kanál Kino Svět se přejmenoval na CS Mystery, stanice WAR Svět válek na CS History. Dnes již bývalý trojkanál CS Film / CS Mini / Horor Film se mění na dvojkanál CS Film / CS Horror.