Chytré funkce ve vaší TV

Užijte si přehrávání pořadů až 168 hodin zpětně, TV program, nahrávání a spoustu dalších užitečných funkcí.

Pro koho jsou chytré funkce určené?

Chytré TV funkce získá k TV službám každý bez ohledu na typ televize. Pokud nemáte chytrou televizi, do které byste mohli nainstalovat aplikaci, zprostředkuje vám chytré funkce náš set-top box. 

Použití chytrých funkcí  je dostupné téměř u všech stanic. Výjimku tvoří programy skupiny Prima a Nova, kde je Zpětné zhlédnutí podmíněno doplňkovou službou (jedná se o placené balíčky „Skupina Nova HD chytrá“ a „Skupina Prima HD chytrá“).

Archiv
Archiv
Nahrávání
Nahrávání
Přehrání od začátku
Přehrání od začátku
Pauza
Pauza
Programový průvodce
Programový průvodce
Samoobsluha
Samoobsluha
Seznam TV stanic
Seznam TV stanic
Rozkoukané pořady
Rozkoukané pořady
Titulky
Titulky
Archiv

Nedávají zrovna nic, co by stálo za sledování? Žádný problém. Většina kanálů umožňuje spouštět filmy, seriály a další pořady až 7 dní zpětně. Díky tomu je vždy z čeho vybírat.

Nahrávání

Z aktuální TV nabídky si můžete nahrát až 20 hodin pořadů a následně si je kdykoliv přehrávat po dobu 3 měsíců. Nahrávací prostor si lze rozšířit o 20 hodin za pouhých 20 Kč.

Spuštění od začátku

Pokud zmeškáte začátek filmu, bude se vám hodit funkce Spuštění od začátku. Vybraný pořad se díky ní spustí ze záznamu, a vám tak neuteče nic podstatného. K dispozici budete mít také funkci přetáčení, která vám u většiny kanálů umožní přeskakovat reklamy. 

Pauza

Musíte z jakéhokoliv důvodu přerušit sledování televize? Nevadí. Jednoduše si spuštěný pořad pozastavíte a v jeho sledování pokračujete, jakmile se vám to bude hodit. Klidně až za několik hodin.

Programový průvodce

Procházejte televizní program přímo ve vaší televizi až 7 dní dopředu i zpětně. Výběr vám usnadní detailní popis i hodnocení pořadu či filmu. Využít můžete také fulltextové vyhledávání pořadu.

Samoobsluha

Přihlaste se do Klientské zóny a měňte v ní třeba aktivované programy v rámci nabídky Mých 10/30 klidně každý měsíc. Stačí jen pár kliků a do několika minut se můžete dívat na zvolený kanál. Podobně si lze navýšit také kapacitu archivu, dokupovat programy nebo nastavovat další chytré funkce.

Seznam TV stanic

Zpřehledněte si programovou nabídku a vytvářejte vlastní skupiny TV stanic. Snadněji tak najdete to, co máte rádi. Samozřejmostí je i možnost měnit pořadí TV kanálů podle potřeby.

TV programy
Rozkoukané pořady

Nahráli jste si pořad, nestihli jste se dodívat a teď nevíte, kde jste skončili? S tím se už nemusíte trápit. Chytrá televize od PODY vám automaticky uloží, kde jste pořad vypnuli. Můžete tak snadno pokračovat ve sledování.

Titulky

U některých TV pořadů lze aktivovat titulky v českém i cizím jazyce. Můžete tak třeba sledovat pořad v originále nebo se zábavnou formou učit nový jazyk.