Doporuč PODU a získej 1000 Kč za každé nové připojení

Jste naším zákazníkem a máte ve svém okolí lidi, kteří by si zasloužili lepší internet?

Doporučte jim připojení od PODY a získejte tisícikorunu za každého nového klienta. Je to snadné.

Tisícovka za půl hodinu
S programem Doporuč PODU snadno vyděláte 1000 Kč i za půl hodiny a zvládnete to třeba během piva s přáteli.
Lepší internet pro přátele
Sami víte, že naše optické i 5E připojení zkrátka patří mezi špičku. Doporučujete tak osobně ověřenou službu.
Výdělek bez limitu
Je jen na vás, zda oslovíte pár přátel nebo rozhodíte sítě do širšího okolí – třeba na nějaké oslavě nebo domovní schůzce.
Žádný háček v tom není

Podmínky jsou jednoduché a jasné.

O všem vás navíc budeme informovat e-mailem, takže budete mít přehled, jak si v programu vedete. Jakmile dojde k instalaci, bude na váš bankovní účet připsáno 1000 Kč.

Doporučujete skutečnou kvalitu

Rychlost, spolehlivost i cena našich služeb patří k absolutní špičce, a to jak u optického, tak i bezdrátového připojení.

Třeba na serveru rychlost.cz se v Ostravě umisťujeme pravidelně v čele tabulky nejrychlejších poskytovatelů.

Nikoho do ničeho nenutíte

Nemusíte být žádný vlk z Wall Street, abyste internet úspěšně doporučili.

Často stačí třeba na grilovačce nadhodit, jak to má kdo s internetem a zjistíte, že mnozí změnu rádi uvítají. Žádné nepříjemné přesvědčování, prostě jen konverzujete.

1
Najděte zájemce

Oslovte přátele, známé či sousedy z okolí, jak mají řešený internet a zda by si chtěli polepšit a přejít k PODĚ.

2
Ověřte dostupnost

Zkontrolujte na www.poda.cz/chci-podu/, zda mají na své adrese služby dostupné a s jakou rychlostí. Mezi naše nejlepší Promo tarify patří 1 Gb/s na optické síti nebo 70 Mb/s na bezdrátové síti.

3
Pošlete mu odkaz

V Klientské zóně (záložka Doporuč PODU) si vygenerujte vlastní unikátní odkaz, který zájemci pošlete, například přes e-mail, SMS, Facebook nebo jinou libovolnou platformu.

4
Pohlídejte vyplnění čísla

Zájemci se na unikátním odkaze otevře jednoduchý formulář pro vložení telefonního čísla, na kterém ho budeme kontaktovat. Pohlídejte si, že ho zájemce skutečně vyplnil.

5
Těšte se na odměnu

Teď už jen čekáte, zda se podaří smlouvu uzavřít a dojde k instalaci služeb. Poté vám bude připsáno 1000 Kč na váš bankovní účet. O všem budete průběžně informováni e-mailem.

Co když přivedu někoho, kdo už zákazníkem PODY je?

Odměna v rámci programu “Doporuč PODU” platí jen pro přivedení nových zákazníků, kteří službu u PODY nemají.

Musím být klientem PODY, abych získal bonus za doporučení?

Ano, pro trvání nároku na bonus musí mít doporučující klient aktivní služby následující 3 měsíce od připojení doporučeného klienta. V praxi tak nelze žádat o bonus, pokud jste podali výpověď služeb nebo služby na své adrese přepisujete na jinou osobu.

Pokud se stěhuji a najdu za sebe náhradu, mám nárok na bonus za doporučení?
Pokud se stěhuji a najdu za sebe náhradu, mám nárok na bonus za doporučení?

V případě stěhování není splněna podmínka, aby měl doporučující aktivní služby 3 měsíce od připojení zájemce. Při přepisu služeb z důvodu stěhování však máte nárok na bonus v podobě odpuštění poslední platby za vaše služby.

Vztahuje se program i na doporučení mobilních a TV služeb?

V současné chvíli se program vztahuje pouze na internetové služby, samozřejmě včetně kombinovaných balíčků internetu s TV službami.

Kdy dostanu odměnu za doporučení?

Odměna ve výši 1000 Kč se vyplácí na bankovní účet ve chvíli, kdy dojde k instalaci služeb nového zákazníka. K zadání bankovního účtu do Klientské zóny vás po instalaci u doporučené osoby vyzveme e-mailem.

Jak dlouho musí nově přivedený klient u PODY zůstat?

V případě, že klient neprovede alespoň první 3 měsíční platby, vzniká PODĚ nárok na vrácení vyplacené odměny. Opatření má za cíl zamezit podvodům a zneužívání referral programu.

Z jakého důvodu může doporučení nedopadnout?

Pokud doporučený kontakt nakonec odmítne uzavřít smlouvu nebo se dodatečně zjistí, že danou adresu nelze připojit, nedojde k vyplacení odměny. Například u bezdrátového internetu to z technických důvodů není bohužel vždy možné.

Kolik dostanu, pokud si zájemce objedná internet na více místech?

Odměna platí za každou připojenou adresu. Pokud si tedy nový klient objedná internet od PODY na třech adresách, získáte po instalacích rovnou 3000 Kč.

Můžu posílat svůj odkaz s unikátním kódem hromadně?

Odkaz není určený pro masové šíření, ale pouze jako prostředek pro zadání kontaktu na zájemce, kterého jste individuálně oslovili.

Můžu s programem oslovovat cizí lidi?

Obracet se na cizí nebo náhodné osoby je výslovně zakázáno. Doporuč PODU slouží k oslovování svých známých, rodiny a blízkého okolí.

Kam mi peníze přijdou?

Odměnu v plné výši 1000 Kč vám pošleme na váš bankovní účet. V případě, že máte na svém individuálním účtu u PODY nedoplatek za služby, bude odměna přednostně využita na zesplatnění pohledávek.