Poda.net TVVyužijte svoji televizi naplno! Televizní vysílání můžete mít dostupné všude tam, kde potřebujete!


Nechcete už sledovat s babičkou mexickou telenovelu, v níž podesáté Rodriquez vyznává lásku Manuele?

Už nemusíte dělat kompromisy, pokud jde o televizní vysílání. Díky PODA net.TV mohou u vás doma všichni shlédnout svůj oblíbený pořad nejen v televizi, ale také na notebooku, chytrém telefonu nebo tabletu.Přehrávejte a nahrávejte i pořady, které již skončily


Podívejte se z vašeho tabletu, počítače nebo smartphonu na velký přehled TV programů díky naší bezplatné aplikaci PODA net.TV a zároveň využijte i další funkce. Své oblíbené pořady si můžete vychutnat, i když nebudete na Wi-Fi síti, ale třeba na mobilním připojení k internetu. Jediné, co doopravdy potřebujete, je internet od kvalitního poskytovatele.


PODA.nET TV - svou televizi Máte stále u sebe!

Obecně o PODA net.TV +

Poda Net.TV umožňuje sledovat televizní vysílání v mobilním zařízení /tabletu v aplikaci PODA net.TV. Na noteboocích a stolních PC lze TV sledovat v okně prohlížeče. Aktivace PODA net.TV se děje spárování vygenerovaného kódu v počtu dostupném pro jednotlivé služby 1-3. Pro každé zařízení /aktivaci je potřeba vlastní kód. Jeden kód lze použít pouze 1x. Aplikace je dostupná pro zařízení se systémem Android i Apple iOS, stažení je zdarma. Kód lze vygenerovat v Klientské zóně. Do aplikace se zrcadlí uživatelem předplaceny stanice.

Platí u PODA net.TV vše jako u tv vysílání? +

I PODAnet.TV umí vysílání pozastavit a spustit od začátku. Archiv je v tuto chvíli 48 h a vlastní nahrávky nejsou umožněny. Vše ostatní v PODA net.TV je jako u TV vysílání.