Nový PODA box v Poličce

Publikováno 2. září 2022

Od začátku září 2022 bude zákazníkům z Poličky a okolí sloužit nový PODA box, určený k přebírání různých zařízení potřebných pro využívání našich služeb (TV ovladače, set-top boxy).

Instalace prvního PODA boxu proběhla u obchodního centra Korso v Karviné na podzim roku 2021 a zdá se, že karvinský box byl vůbec prvním takovým zařízením internetového poskytovatele.

Dalším místem pro umístění PODA boxu je Tyršova ulice v Poličce – Horní Předměstí (znalci místního prostředí tam pamatují automat na Čerstvé mléko z Olešnice). Umístěním v blízkosti Penny Marketu (se snadnou možností zaparkovat) zvyšujeme komfort pro naše zákazníky, pro které tak bude řada našich zařízení k vyzvednutí 7 dnů v týdnu, 24 hodin denně.

„Naším cílem je, aby PODA boxy byly dostupné pro co nejvíce lidí. Zákazníci stále více upřednostňují tento způsob vyzvedávání zařízení, zejména kvůli časové svobodě, bezpečnosti a možnosti volby,“ říká ředitelka péče o zákazníky Markéta Rucká a dodává: „PODA boxy přinášejí zákazníkům mnoho výhod – kromě nezávislosti, kdy nejsou omezeni otevírací dobou, si své zboží mohou vyzvednout v místě, které jim vyhovuje.“

V současné době jsou PODA boxy určeny prioritně stávajícím zákazníkům, nicméně plánujeme jejich využívání i pro zákazníky nové (například pro bezkontaktní vzdálený dopoj v místech, kde to bude technologicky možné).

Doporučujeme

DSL internet: Zastaralá technologie, která dominuje v Česku
DSL internet: Zastaralá technologie, která dominuje v...

DSL je u nás nejpoužívanějším typem připojení, a to i přesto, že...

8. 8. 2023
Optický internet: Co to je a jak funguje?
Optický internet: Co to je a jak...

S rostoucími nároky na internet se lidé stále více poohlížejí po rychlém...

23. 5. 2023
Předplacenka vs paušál: Co se vám vyplatí?
Předplacenka vs paušál: Co se vám vyplatí?

Srovnali jsme nejoblíbenější předplacené karty za rok 2022.

11. 5. 2023