PODA box už brzy!

PODA box slouží k převzetí i předání různých zařízení, potřebných pro využívání našich služeb (TV ovladače, set-top boxy apod.).

Instalace vůbec prvního PODA boxu proběhla u obchodního centra Korso 3. 12. 2021 a zdá se, že je prvním takovým zařízením internetového poskytovatele. Pro pilotní projekt bylo vybráno město Karviná, kde máme naše Klientské centrum, které je otevřeno 3× v týdnu. Z tohoto důvodu a skvělé dostupnosti u Obchodního centra zvyšujeme komfort pro naše zákazníky, pro které tak bude řada našich služeb k dispozici 7 dnů v týdnu, 24 hodin denně.

PODA boxy vycházejí vstříc lidem, kteří nemohou přijít na pobočku osobně. Přinášejí zákazníkům řadu výhod – kromě nezávislosti, kdy nejsou omezeni otevírací dobou, si své zboží mohou vyzvednout v místě, které jim nejlépe vyhovuje.

V současné době jsou PODA boxy určeny prioritně stávajícím zákazníkům, nicméně plánujeme jejich využívání i pro zákazníky nové (například pro bezkontaktní vzdálený dopoj v místech, kde to bude technologicky možné). Dolaďujeme drobné technické detaily a zahájení provozu PODA boxu v Karviné je na spadnutí v nejbližších dnech.

O funkcích, výhodách a zprovoznění prvního PODA boxu v Karviné budeme klienty informovat na našich webových stránkách.