PODA box už brzy!

Publikováno 13. prosince 2021

PODA box slouží k převzetí i předání různých zařízení, potřebných pro využívání našich služeb (TV ovladače, set-top boxy apod.).

Instalace vůbec prvního PODA boxu proběhla u obchodního centra Korso 3. 12. 2021 a zdá se, že je prvním takovým zařízením internetového poskytovatele. Pro pilotní projekt bylo vybráno město Karviná, kde máme naše Klientské centrum, které je otevřeno 3× v týdnu. Z tohoto důvodu a skvělé dostupnosti u obchodního centra zvyšujeme komfort pro naše zákazníky, pro které tak bude řada našich služeb k dispozici 7 dnů v týdnu, 24 hodin denně.

PODA boxy vycházejí vstříc lidem, kteří nemohou přijít na pobočku osobně. Přinášejí zákazníkům řadu výhod – kromě nezávislosti, kdy nejsou omezeni otevírací dobou, si své zboží mohou vyzvednout v místě, které jim nejvíc vyhovuje.

V současné době jsou PODA boxy určeny prioritně stávajícím zákazníkům, nicméně plánujeme jejich využívání i pro zákazníky nové (například pro bezkontaktní vzdálený dopoj v místech, kde to bude technologicky možné). Dolaďujeme drobné technické detaily a zahájení provozu PODA boxu v Karviné je na spadnutí v nejbližších dnech.

O funkcích, výhodách a zprovoznění prvního PODA boxu v Karviné budeme klienty informovat na našich webových stránkách.

Doporučujeme

DSL internet: Zastaralá technologie, která dominuje v Česku
DSL internet: Zastaralá technologie, která dominuje v...

DSL je u nás nejpoužívanějším typem připojení, a to i přesto, že...

8. 8. 2023
Optický internet: Co to je a jak funguje?
Optický internet: Co to je a jak...

S rostoucími nároky na internet se lidé stále více poohlížejí po rychlém...

23. 5. 2023
Předplacenka vs paušál: Co se vám vyplatí?
Předplacenka vs paušál: Co se vám vyplatí?

Srovnali jsme nejoblíbenější předplacené karty za rok 2022.

11. 5. 2023