Procestovat svět z pohodlí domova? Klidně. S TV kanály po celý měsíc zdarma je to hračka

Publikováno 3. června 2024

lake, nature, travel

Ať už jste vášnivý cestovatel nebo věrný fanoušek motoristických závodů, s televizními stanicemi Love Nature a Auto Motor Sport od PODY teď budete mít vše na dosah ruky, a to po celý měsíc červen zdarma.

Skvělou zprávou je, že pro to nemusíte hnout ani prstem. Oblíbené TV kanály se totiž objeví automaticky ve vašem seznamu televizních stanic.

A na co přesně se vlastně můžete těšit? S cestovatelskými dokumenty na kanálu Love Nature navštívíte africké safari, odhalíte tajemství starověkých kultur nebo objevíte vzácné druhy zvířat z nejvzdálenějších koutů světa. I když se stanicí Love Nature můžete navštívit více než 40 natáčecích míst po celém světě z pohodlí svého gauče, díky špičkové kvalitě obrazu ve 4K budete mít pocit, jako byste tam skutečně byli.

Naopak stanice Auto Motor Sport pohladí po duši všechny nadšence do MotoGP, Formule 1 nebo třeba Rallye Dakar. Televizním divákům totiž přináší technologické novinky, zátěžové testy a nejrůznější zajímavosti nejen ze světa automobilového průmyslu, ale také z motoristických sportů, které vám do žil vlijí pořádnou dávku adrenalinu.

Doporučujeme

DSL internet: Zastaralá technologie, která dominuje v Česku
DSL internet: Zastaralá technologie, která dominuje v...

DSL je u nás nejpoužívanějším typem připojení, a to i přesto, že...

8. 8. 2023
Optický internet: Co to je a jak funguje?
Optický internet: Co to je a jak...

S rostoucími nároky na internet se lidé stále více poohlížejí po rychlém...

23. 5. 2023
Předplacenka vs paušál: Co se vám vyplatí?
Předplacenka vs paušál: Co se vám vyplatí?

Srovnali jsme nejoblíbenější předplacené karty za rok 2022.

11. 5. 2023