Přichází PODA 2.0, seznamte se.

Představujeme vám PODU zcela v novém a modernějším vizuálu. Prohlédněte si naše nové logo, nové barvy a především zbrusu nový web. Nenechte se ale zmást, pořád jsme ta stejná PODA s nadstandardním internetem, širokým výběrem televizních kanálů a celou řadou dalších výhod.

Na našich nových webových stránkách teď můžete najít veškeré informace mnohem snáze a rychleji. Provedli jsme dílčí revizi sekce Podpora, která je teď znatelně přehlednější, doplnili jsme návody k dalším televizním zařízením a aktualizovali jsme výběr nejčastějších dotazů a odpovědí k nim (FAQ).

Tento nový vizuál má i svou myšlenku a význam. Písmeno O je v logu PODA vyjádřeno pomocí znaku pro nulu, což symbolizuje naši propojenost s IT a světem internetu.

Isometrické ilustrace, kterými je náš web skrz naskrz protkán, odkazují na nejsilnější stránku PODY – naši nadstandardní technickou zdatnost nejen v optických, ale i bezdrátových technologiích přenosu internetu.

Nicméně logo, barvy, web a celkový design PODY nejsou jedinou novinkou, kterou jsme si nachystali. Právě teď máme v nabídce výhodné mobilní tarify, díky kterým můžete oproti nabídkám konkurenčních operátorů ušetřit až 2000 Kč ročně.

Prohlédněte si nabídku mobilních tarifů.