PODA net.TV

Mějte svou televizi stále u sebe!

Televizní vysílání dostupné kdekoliv potřebujete! Stačí jen mít při ruce počítač, tablet nebo mobil a v něm aktivní aplikaci PODA net.TV.

Nemůžete se doma shodnout, nač se právě v televizi dívat? Užíváte si pohodu na terase a k tomu si chcete pustit oblíbený pořad? Nebo opravujete auto v garáži a rozhodně nechcete přijít o sportovní zápas? Řešení je jednoduché - připojte se k internetu a pusťte si na svém počítači, tabletu nebo mobilu to, co Vás právě zajímá.

Programová skladba je dána vaším současným tarifem. Přehled tarifů a k nim přiřazený počet TV programů je uveden v tabulce. Služba obsahuje vybrané kanály z naší volně šířitelné Základní televizní nabídky.

U tarifů Tandem služba obsahuje i některé kanály z Rozšířené televizní nabídky. Které to jsou je určeno zakoupenými balíčky z této nabídky. V tuto chvíli ještě nejsou zařazeny všechny kanály, může se proto stát, že některý z vámi zvolených ve svém zařízení nenajdete.

PODA net.TV je zadarmo

Jedná se o bonusovou službu, kterou poskytujeme zdarma ke všem tarifům mimo cenově zvýhodněný Senior a Základní nabídka.

TarifPODA net.TV
(počet zařízení zdarma)
Počet TV programů
TANDEM, RYCHLÝ TANDEM, TANDEM S PRÉMIÍ, TV START 1 zařízení* 50+
TANDEM NAPLNO 4 zařízení 50+
DUO 1 zařízení 20
FIBER, SPEED, DUO S PRÉMIÍ 2 zařízení 40
RYCHLÝ FIBER, RYCHLÝ SPEED, QUICK, DUO NAPLNO 4 zařízení 50+

*Tarify TANDEM, RYCHLÝ TANDEM, TANDEM S PRÉMIÍ a TV START si mohou přes Klientskou zónu nebo set-top box přiobjednat PODA net.TV na další 3 zařízení za 10 Kč/měsíc. Ostatní, tj. internetové tarify, získají více zařízení pouze přechodem na vyšší tarif.

U služeb s možností přiobjednání placeného obsahu s net.TV počtem kanálů 50+ na počtu programů z Rozšířené programové nabídky stále pracujeme.

Poskytovatel si vyhrazuje právo měnit skladbu programové nabídky.

Služba PODA net.TV je dostupná na následujících typech zařízení:

mobilní telefony a tablety s operačním systémem Android i iOS, stolní počítače a notebooky.

Televizní vysílání pro mobily a tablety s operačním systémem Windows není plánováno.

Zprovoznění služby PODA net.TV  v různých typech zařízení:

Připojení k internetu s minimální rychlostí 2 Mbps / připojené zařízení.

Pro zprovoznění PODA net.TV potřebujete:

  •  Uživatelské jméno:    poda
  •  Heslo:   aktivační kód (vygenerujete si jej ve Vaší Klientské zóně)
Dovolujte si s PODA Mobilem!Klientská zóna v novém!Rozšiřte si nahrávací prostor o dalších 20 hodin za 20 Kč měsíčněBezkonkurenční ceny volání na pevných linkách PODAVýhodné kombinace služebPODA mobil - výdaje pod kontrolouNízké ceny volání a SMS jedině s PODA MobilStahujte naplno bez omezení rychlostiSestavte si vlastní programovou nabídkuUžívejte si volání v síti PODAVýhodné balídky - Vaše ideální volbaChytrá televize Vás skutečně baví
Kompletní ceník pro domácnosti

Poptávkový formulář

Zvolte si službu na míru
Klienti RPG Byty