Unikátní balíčky služeb pro domácnosti

Udělejte radost rodině! Vybírejte z více než 90 programů, z nichž je skoro 50 v HD kvalitě.

Posaďte se společně k televizi a využijte naplno širokou nabídku televizních programů, PODA net.TV a všechny chytré funkce, které nabízíme. Váš obývák se stane místem plným radosti a zábavy.

Různé možnosti pro sledování PODA TV

PODA TV můžete pohodlně sledovat pomocí set-top boxu, chytré TV, na Androidu, iOs, Android BOXu nebo Apple TV.

Vlastní programy
Obsah vašeho TV balíčku si můžete libovolně měnit 1x měsíčně.
Chytré funkce
Zažijte s námi jiný rozměr pohodlí při sledování televize.
HáDéčko
Vychutnejte si HD kvalitu televizního vysílání, která je silně návyková.
PODA net.TV
Řešíte doma, na co se v televizi dívat? S PODA net.TV máte po problému.

Poplatky a slevy k televizní službě

Aktivace TV služby Aktivace TV služby

Poplatek za aktivaci TV služby zahrnuje konfiguraci sítě a set-top boxu, zavedení provozních záznamů, inicializaci diskového prostoru pro PVR, odbornou montáž u zákazníka včetně nastavení jeho TV zařízení.

Reaktivační poplatek Reaktivační poplatek

Reaktivační poplatek platí pro každé přerušení využívání služeb a jeho výše je uvedena v ceníku. Přerušení služeb je možné na dobu 2–6 měsíců a lze provést jednou ročně a nelze ho provést během trvání smlouvy na dobu určitou, mohou jej využít klienti se smluvním vztahem na dobu neurčitou.

Sleva pro držitele průkazů ZTP/P Sleva pro držitele průkazů ZTP/P

Slevu 50 % pro držitele průkazů ZTP/P lze uplatnit na balíčky internet+TV, služby připojení k internetu a televizní službu TV Start, s výjimkou tarifu Senior. Nárok na tuto slevu je nutné doložit platným průkazem ZTP/P (kopii lze zaslat poštou, nebo naskenovanou v příloze e-mailu na [email protected]).

Rozšířený nahrávací prostor až na 40 hodin Rozšířený nahrávací prostor až na 40 hodin

Nestačí vám 7 dnů? Chcete mít k dispozici celou sérii vašeho oblíbeného pořadu na delší dobu? S individuálním nahrávacím prostorem si můžete pořad uchovat až po dobu 3 měsíců. Nahrávání pořadů zvládnou bez problémů i děti. Na ovladači přidáte zvolený pořad, film nebo dokument do vlastních nahrávek. Nahrát si můžete nejen právě vysílaný pořad, ale i programy, které se teprve vysílat budou, stejně jako kterýkoli z těch, které se již odvysílaly a jsou ještě dostupné v archivu.

Jste na dovolené či na služební cestě a nechcete přijít o napínavé rozuzlení či pokračování seriálu? Nahrávky si můžete komfortně nastavit a spravovat přímo z vaší Klientské zóny z jakéhokoli počítače, telefonu či tabletu s připojením k internetu. Navíc s aplikací PODA net.TV si můžete dopřát přehrávání uložených TV pořadů napříč všemi spárovanými zařízeními.

Chytré funkce TV

Přinášíme vám novou úroveň pohodlí při sledování televize. Využijte funkce Chytré TV a přizpůsobte televizní program svým potřebám. Fanděte nebo si přehrávejte poutavé záběry.

Více o chytrých funkcích

PODA net.TV

Podívejte se na vašem tabletu, počítači  nebo smartphonu na velký přehled TV programů díky naší bezplatné aplikaci PODA net.TV a zároveň využijte i další funkce. Své oblíbené pořady si můžete vychutnat, i když nebudete na Wi-Fi síti, ale třeba na mobilním připojení k internetu.

Více o PODA net.TV

Potřebujete více televizí?

Chcete sledovat sportovní pořad a oblíbený seriál najednou? Připojte více televizí a jednoduše sledujte oblíbené pořady podle toho, co vás skutečně nejvíce baví.

Seznam programů