Máte rádi filmy? Pořiďte si videotéku s 240 tituly

Publikováno 6. června 2023

Využíváte naše televizní služby? Máme pro vás dobrou zprávu. Nově je totiž v nabídce videotéka FilmBox OnDemand, se kterou si užijete mnoho filmové zábavy. Navíc se každý měsíc mění zhruba 10 % nabídky filmů, abyste měli vždy co sledovat.

Videotéku získáte stejně jako kterýkoli jiný televizní balíček. Stačí se přihlásit do Klientské zóny a aktivovat si ji za 49 Kč měsíčně.

Služba je dostupná pro všechny tarify s televizní službou (kromě služby „Základní TV nabídka“). Pokud máte aktivovaný balíček Filmbox Pack, získáváte videotéku zcela zdarma. V takovém případě nemusíte podnikat žádné další kroky, FilmBox OnDemand již máte k dispozici.

Po aktivaci videotéky najdete veškeré filmy v záložce „Filmy“ v menu set-top boxu, případně v menu aplikace pro Smart TV.

A na co se můžete těšit? Kromě méně známých filmových počinů najdete ve videotéce i úspěšné trháky. Doporučujeme například gangsterku V Bruggách. Film pojednává o dvou zabijácích, které šéf po nepovedené akci v Londýně posílá do malebného belgického městečka. Jejich „dovolená“ se však změní v boj o přežití. Pokud máte rádi černý humor a absurditu, pak je tento film přesně pro vás.

Doporučujeme

DSL internet: Zastaralá technologie, která dominuje v Česku
DSL internet: Zastaralá technologie, která dominuje v...

DSL je u nás nejpoužívanějším typem připojení, a to i přesto, že...

8. 8. 2023
Optický internet: Co to je a jak funguje?
Optický internet: Co to je a jak...

S rostoucími nároky na internet se lidé stále více poohlížejí po rychlém...

23. 5. 2023
Předplacenka vs paušál: Co se vám vyplatí?
Předplacenka vs paušál: Co se vám vyplatí?

Srovnali jsme nejoblíbenější předplacené karty za rok 2022.

11. 5. 2023