Pro filmové fandy máme dobrou zprávu! Balíček FilmBox Pack

Publikováno 29. června 2021

Pokud máte rádi kino, užívejte si léto s PODA TV. V červenci můžete zhlédnout spoustu filmů, ale i seriálů nebo sportovních přenosů, které nabízí náš nový balíček FilmBox Pack zdarma. Nový balíček obsahuje TV kanály FilmBox Extra HD, FilmBox Premium HD, FilmBox Family, FilmBox Stars, FightBox HD, DocuBox HD, Fast&FunBox HD, Erox HD, které vám termínu od 1.7.2021 do 31.7.2021 nabídneme v rámci pravidelného free vysílání bezplatně.

Na stanici FilmBox Extra HD si dejte ty největší filmové pecky pro náročné filmové fajnšmekry v nejlepší zvukové i obrazové kvalitě.

Chcete mít přístup k tomu nejlepšímu z filmové produkce ihned po představení premiér v kině? Pak sledujte program FilmBox Premium HD, který je třešničkou na dortu pro všechny, kteří uvítají oceněné filmové lahůdky, nejlepší herce, známé hollywoodské scény i evropskou kinematografii.

Tradičním zábavným filmovým kanálem je FilmBox Family, který nabízí zábavu jak pro mladé diváky, tak dospělé.

Dokumentární kanál DocuBox vás zahalí do světa nádherné přírody. Nabízí širokou škálu filmů a televizních programů, které do sledování a vzdělávání zapojí diváky všech věkových kategorií.

Nový lifestylový sportovní kanál Fast&FunBox HD nabízí pořady nabité adrenalinem. Připravte se na směs extrémních sportů ? motokros, snowboarding, skateboarding a další velké množství disciplín a soutěží z celého světa.

FightBox HD se zaměřuje na bojové sporty z celého světa. Pro opravdové znalce přináší živé přenosy z největších událostí a nejzajímavějších zápasů z Evropy a Ameriky, například Fight Exclusive Night, Cage Fury Fighting Championships, King of Kings Hero’s Series, Makowski Fighting Championships, Superkombat, Oktagon nebo Mix Fight Gala.

Také další TV programy FilmBox Stars a Erox HD vám přinesou spoustu zábavy a příjemných chvil u televizní obrazovky.

Přejeme vám příjemné léto s balíčkem programů FilmBox Pack!

Doporučujeme

DSL internet: Zastaralá technologie, která dominuje v Česku
DSL internet: Zastaralá technologie, která dominuje v...

DSL je u nás nejpoužívanějším typem připojení, a to i přesto, že...

8. 8. 2023
Optický internet: Co to je a jak funguje?
Optický internet: Co to je a jak...

S rostoucími nároky na internet se lidé stále více poohlížejí po rychlém...

23. 5. 2023
Předplacenka vs paušál: Co se vám vyplatí?
Předplacenka vs paušál: Co se vám vyplatí?

Srovnali jsme nejoblíbenější předplacené karty za rok 2022.

11. 5. 2023