Programový balíček Viasat

Publikováno 1. března 2023

Rozšiřte s přicházejícím jarem nejen svůj výběr televizních programů, ale i své znalosti a všeobecný přehled s trojicí kanálů Viasat History, Viasat Nature a Viasat Extreme.

Kanály Viasat můžete zahrnout do svého výběru Mých 10/30 nebo si dokoupit balíček Dokumenty, jehož jsou všechny tři stanice nedílnou součástí.

Rovnou na úvod máme tři doporučení na ty nejzajímavější dokumentární pořady a cykly, které by vašim zvídavým očím i uším neměly uniknout.

Viasat History: Pásmo pořadů – Měsíc Vikingů

Každý páteční večer v březnu ve 21:00 strávíme s Viasat History v kůži skupiny mořeplavců a mořeplavkyň. Vikingové měli obrovský vliv na středověké dějiny Skandinávie, Britských ostrovů a dalších částí Evropy. Byli proslulí svým složitým uměním a obchodními dovednostmi, ale také za sebou zanechali krvavou stopu.

Co dalšího se můžeme o této údajné rase válečníků dozvědět? Nalaďte si premiérové díly seriálů Vikingové: Pravdivý příběh a Vikingové: Ztracené království.

Viasat Nature: Divočina Patricka Aryeeho

Seriál Divočina Patricka Aryeeho sleduje známého britského biologa a průzkumníka na jeho cestách po světě. Od džunglí Kostariky až po deštné pralesy Britské Kolumbie odhaluje Patrick složitou síť interakcí, které spojují nejmenší tvory s nejmocnějšími šelmami planety a jejich dalekosáhlé důsledky. Patrick také spolupracuje s místními výzkumníky, kteří prozradí inspirativní příběhy o obnově biodiverzity a životního prostředí.

V premiéře od pondělí 20. března v 20:00.

Viasat Explore: Výnosné ojetiny – Renovace klasik

V každé epizodě tohoto seriálu si produkce pořadu vyhlédne několik renovačních projektů, které se objeví na veřejných aukcích, dají do toho své peníze a pak začne cesta autentické rekonstrukce, při níž budou shánět (a platit) profesionální restaurátory, aby jejich nákupům vdechli nový život.

Skutečné vozy, skutečné renovace a opravdu poctivé nadšení! A jen když už je veškerá tvrdá práce hotová, vrací se vůz do aukce, kde pak nastává to skutečné drama. Teprve potom můžeme vše sečíst a zjistit, kdo jsou skuteční vítězové a kdo poražení v této řadě obchodů s klasickými vozy poháněnými vášní.

V premiéře od pátku 17. března ve 22:00.

Kanály Viasat jste mohli sledovat zdarma v průběhu celého února. Věříme, že jejich prémiový obsah vás nadchl, a tak vám níže poradíme, jak můžete balíček stanic Viasat sledovat nadále.

Také upozorňujeme, že plná cena za balíček je účtována vždy za celý kalendářní měsíc bez ohledu na to, zda je balíček zakoupený na začátku či konci měsíce.

Jak si můžete kanály Viasat aktivovat?

1) Otevřete Klientskou zónu PODA.

2) Klikněte na ikonku Přihlášení a zadejte své přihlašovací údaje.

3) Klikněte na Televizní služby a následně na Seznam služeb.

4) Zobrazí se přehled všech vašich služeb. Tam najděte své televizní služby a u nich klikněte na ikonku i (Detail).

5) Pomocí myši se pohybujte mezi výběrem balíčků směrem dolů, dokud nenaleznete DOKUMENTY, ty potom zvolte klepnutím na ikonku + vpravo.

6) Svůj výběr potvrďte ve vyskakovacím okně.

7) Při úspěšné aktivaci služby se zobrazí potvrzovací hláška a kanály budou aktivní během několika minut.

Doporučujeme

DSL internet: Zastaralá technologie, která dominuje v Česku
DSL internet: Zastaralá technologie, která dominuje v...

DSL je u nás nejpoužívanějším typem připojení, a to i přesto, že...

8. 8. 2023
Optický internet: Co to je a jak funguje?
Optický internet: Co to je a jak...

S rostoucími nároky na internet se lidé stále více poohlížejí po rychlém...

23. 5. 2023
Předplacenka vs paušál: Co se vám vyplatí?
Předplacenka vs paušál: Co se vám vyplatí?

Srovnali jsme nejoblíbenější předplacené karty za rok 2022.

11. 5. 2023