Užijte si filmovou nadílku se stanicí AMC

Publikováno 12. prosince 2023

Vánoce tu ještě nejsou, ale dárek vám nadělíme už teď. Do konce prosince od nás dostanete televizní kanál AMC úplně zdarma. Ve vaší programové nabídce se objeví automaticky.

Stanice AMC vám nabídne to nejlepší z filmové knihovny slavného studia Metro-Goldwyn-Mayer. Těšte se na nadčasové klasiky, oscarové trháky a hvězdné obsazení. Díky pestré paletě žánrů si vybere opravdu každý.

Osvědčená klasika, která vás nezklame, je Sedm let v Tibetu. Vypráví o dvou rakouských horolezcích, kteří se vydávají do Himálají. Brzy jsou však kvůli 2. světové válce zadrženi a odvedeni do internačního tábora. Nakonec se jim podaří uprchnout do tibetské Lhasy, kde dojde k osudovému setkání. Film můžete sledovat ve středu 20.12. od 19:50.

Připomínáme, že celý prosinec máte zdarma také balíček FilmBox Pack, který obsahuje 9 TV stanic, a videotéku FilmBox On Demand, ve které najdete přibližně 240 filmů.

Do vaší programové nabídky nově přibyla videotéka PLAY TV, kde na vás čeká více než 5 000 epizod pořadů. Dobrou zprávou je, že k dispozici nebude jen do konce roku, ale natrvalo, a to zcela zdarma.

Doporučujeme

DSL internet: Zastaralá technologie, která dominuje v Česku
DSL internet: Zastaralá technologie, která dominuje v...

DSL je u nás nejpoužívanějším typem připojení, a to i přesto, že...

8. 8. 2023
Optický internet: Co to je a jak funguje?
Optický internet: Co to je a jak...

S rostoucími nároky na internet se lidé stále více poohlížejí po rychlém...

23. 5. 2023
Předplacenka vs paušál: Co se vám vyplatí?
Předplacenka vs paušál: Co se vám vyplatí?

Srovnali jsme nejoblíbenější předplacené karty za rok 2022.

11. 5. 2023