Prosinec patří filmům: 9 TV stanic a pestrá videotéka zdarma!

Publikováno 1. prosince 2023

a green couch with a bowl of popcorn on it

Prožijte mrazivé prosincové dny v teple obýváku. A bude se na co dívat! Na celý měsíc totiž získáte rovnou kompletní televizní balíček FilmBox Pack, který obsahuje 9 kanálů v HD kvalitě. A aby toho nebylo málo, k vyzkoušení zdarma budete mít také videotéku FilmBox On Demand.

Pro aktivaci TV stanic a videotéky nemusíte podnikat žádné další kroky – ve vaší programové nabídce se objevily automaticky 1. prosince. Videotéka bude zpřístupněna v průběhu soboty 2. prosince.

Na své si přijdou nejen milovníci filmů nejrůznějších žánrů, ale i fanoušci bojových a adrenalinových sportů nebo kvalitních dokumentů. Videotéka FilmBox On Demand vás zabaví na celé hodiny – celkem obsahuje přibližně 240 filmů.

Co zajímavého najdete v televizním programu? Doporučujeme například film Nádech pro lásku, založený na skutečných událostech. Vypráví o muži, který ve 28 letech ochrne od krku dolů a zbývají mu poslední tři měsíce života. Společně se svou ženou cestuje po světě s nadějí, že změní životy lidí, které stihl podobný osud. Film můžete sledovat 9. prosince od 21:00 na kanále Filmbox Premium.

Další snímek, který stojí za vidění, je Mezi řádky. Pojednává o mladé učitelce, která vede třídu plnou problémových studentů a učí je, jak se uplatnit mimo střední školu. Film se vysílá v neděli 10. prosince od 20:00 na FilmBox Stars.

Doporučujeme

DSL internet: Zastaralá technologie, která dominuje v Česku
DSL internet: Zastaralá technologie, která dominuje v...

DSL je u nás nejpoužívanějším typem připojení, a to i přesto, že...

8. 8. 2023
Optický internet: Co to je a jak funguje?
Optický internet: Co to je a jak...

S rostoucími nároky na internet se lidé stále více poohlížejí po rychlém...

23. 5. 2023
Předplacenka vs paušál: Co se vám vyplatí?
Předplacenka vs paušál: Co se vám vyplatí?

Srovnali jsme nejoblíbenější předplacené karty za rok 2022.

11. 5. 2023