Novinka

Odvažte se s námi v červnu!

31.05.2021

Pro nejmenší diváky a jejich maminky máme dobrou zprávu. Od úterý 1. 6. do středy 30. 6. 2021 se můžete těšit na volné vysílání programů Minimax a E! Entertainment.

Stanice Minimax nadchne nejen děti předškolního věku, ale i ty starší, svými pohádkami i animovanými seriály. Mezi nejoblíbenější pořady budou i v červnu patřit Máša a Medvěd nebo Upovídaný Tom a přátelé. Fandové zvířátek si určitě nenechají ujít další pokračování seriálu My Little Pony: Život poníků, ve kterém roztomilí a kouzelní poníci s hřívami všech barev pokračují ve svých dobrodružstvích. Nerozlučná parta duhových poníků - ať už jde o veselou Pinkie Pie, nebo kouzelnou Twilight Sparkle - nezahálí ani minutu. Jednorožci, okřídlení alicorni i klasičtí poníci stále znovu a znovu upevňují svá přátelství a přesvědčují se, že jen když klapou podkovičkami společně, tak je v jejich světě všechno v pořádku.

Hlavně pro ženy a maminky máme v nabídce program E! Entertainment, který opět nezklame a přinese novinky ze světa hollywoodských celebrit. A pokud jste fanouškem některé ze sester Kardashianových, sledujte poslední sérii Keeping Up with the Kardashians. Co právě prožívají sestry Kim, Kourtney a Khloé a jejich nevlastní sestry Kendall a Kylie? Vše se dozvíte z televizních obrazovek. Závěrečnou epizodu sledujte už 10. června! Navzdory ne úplně lichotivým recenzím mělo Keeping Up with the Kardashians vysokou sledovanost a stalo se jedním z nejúspěšnějších pořadů E! Entertainment.