Další várka filmů a seriálů vaším směrem. Přivítejte Warner TV!

Publikováno 2. dubna 2024

Letošní jaro je vskutku doslova nabité filmy a televizními seriály. Ve vaší základní programové nabídce už nyní naleznete nejnovější přírůstek v podobě zbrusu nového kanálu Warner TV. Ten přináší především klasické filmy z produkce studia Warner Bros. Discovery, včetně snímků jako Zrodila se hvězda a Blade Runner nebo superhrdinské filmy ze stáje DC Comics.

V průběhu dalších týdnů se můžete těšit i na pravidelné sci-fi úterky s filmy jako 2001: Vesmírná odysea, Westworld nebo Beetlejuice a v pátky potom na oceňovaná dramata jako právě Zrodila se hvězda, Madisonské mosty nebo Alice už tu nebydlí. Neděle potom pravidelně patří superhrdinským filmům, a to sériím s postavami Batmana a Supermana.

Ale ani fanoušci seriálů nebudou ošizeni. Hned ze startu si mohou užít první epizody prvních řad seriálů jako Smallville, Rande z pekla, Uklízečka nebo Hranice nemožného.

Pro zprovoznění tohoto kanálu není potřeba žádných dalších kroků, už teď jej naleznete zcela zdarma ve své základní nabídce televizních programů.

Doporučujeme

DSL internet: Zastaralá technologie, která dominuje v Česku
DSL internet: Zastaralá technologie, která dominuje v...

DSL je u nás nejpoužívanějším typem připojení, a to i přesto, že...

8. 8. 2023
Optický internet: Co to je a jak funguje?
Optický internet: Co to je a jak...

S rostoucími nároky na internet se lidé stále více poohlížejí po rychlém...

23. 5. 2023
Předplacenka vs paušál: Co se vám vyplatí?
Předplacenka vs paušál: Co se vám vyplatí?

Srovnali jsme nejoblíbenější předplacené karty za rok 2022.

11. 5. 2023