Jaro plné filmových a seriálových pecek! Kanál AMC je celý duben zdarma

Publikováno 2. dubna 2024


Zpříjemněte si nastupující jaro a aprílové počasí těmi nejlepšími filmy a seriály! Na celý duben totiž od nás dostanete kanál AMC zcela zdarma, stačí mít od PODY zřízené televizní služby. Pro aktivaci tohoto kanálu není třeba žádných dalších kroků, automaticky se objeví ve vašem seznamu programů.

Kanál AMC se specializuje na filmovou a seriálovou produkci, a to jak na vlastní, tak i na vysílání těch nejúspěšnějších děl od jiných studií. Z vlastní produkce v průběhu času představili i tituly jako Perníkový táta, Šílenci z Manhattanu nebo The Walking Dead.

A z celé té plejády vynikajících pořadů bychom doporučili navazující seriály právě z prostředí The Walking Dead, a to konkrétně The Ones Who Live, kde si roli Ricka Grimese znovu zahrál Andrew Lincoln, nebo potom minisérii Daryl Dixon, kde se naopak v titulní roli hlavního hrdiny opět vrátil Norman Reedus.

Kromě nových epizod těchto sérií se ale můžete těšit i na filmové klasiky, jako jsou drama Všemocný, romantická komedie 50x a stále poprvé nebo kolekce teenagerských filmů Stmívání.

Doporučujeme

DSL internet: Zastaralá technologie, která dominuje v Česku
DSL internet: Zastaralá technologie, která dominuje v...

DSL je u nás nejpoužívanějším typem připojení, a to i přesto, že...

8. 8. 2023
Optický internet: Co to je a jak funguje?
Optický internet: Co to je a jak...

S rostoucími nároky na internet se lidé stále více poohlížejí po rychlém...

23. 5. 2023
Předplacenka vs paušál: Co se vám vyplatí?
Předplacenka vs paušál: Co se vám vyplatí?

Srovnali jsme nejoblíbenější předplacené karty za rok 2022.

11. 5. 2023