Reference

Připojili jsme k internetu více než 100 000 domácností a přes 2 500 firem. Buďte mezi nimi i vy.

S každým zákazníkem jednáme na rovinu, ať už jste velká firma, nebo malá domácnost. Rozumíme tomu, že internetové připojení je klíčové pro vaše podnikání. Stejně tak chápeme, že potřebujete být online se svými přáteli. Uděláme všechno pro vaše optimální připojení podle konkrétní lokality.

Ověřte si dostupnost internetu na vaší adrese
  • {{item.address_line_1}}
    {{item.address_line_2}}
  • No results

Zobrazit tarify

Reference zákazníků

Dana P., Brno
Internet a televizi od společnosti PODA jsem zvolila především z důvodu poskytování kvalitních služeb za rozumnou cenu. Kladu důraz na rychlost internetu, kterou mi společnost byla schopna doručit, a zároveň oceňuji širokou nabídku televizní služby, především PODA chytré funkce. Služby tohoto poskytovatele mohu jen doporučit a to nejen pro poskytování kvalitních služeb, ale rovněž pro bezproblémovou komunikaci při řešení jakéhokoliv problému.
Anna S., Tešetice, okres Znojmo
Internet od PODY mám krátce, nicméně vše, co jsem od služby očekávala, splnili. Bezproblémová komunikace ohledně možnosti připojení a přechodu od jiného poskytovatele. Rychlé vyřízení požadavku na zřízení připojení. Technici přijeli v domluveném čase, byli milí a vše nastavili a zprovoznili. Jsem ráda, že jsem si vybrala zrovna PODU.
Ivo K., Tešetice, okres Znojmo
Služby od PODY využívám od roku 2015 a vzhledem k tomu, že bydlím v oblasti, kde není snadné doručit služby internetu, jsem rád za využívání služeb této společnosti. Od okamžiku zadání poptávky se mnou komunikoval obchodní manažer, který byl ve věci vyřízení doručení internetu velmi vstřícný a samotné vyřízení proběhlo velmi hladce. Jako domácí klient mám rychlost internetu dostačující a jakýkoliv problém řeší zákaznická linka urgentně. Společnost vřele doporučuji.
Ondřej Š., Ostrava
Pracuji z domu a kvalitní připojení k internetu je nutnost. V novém bytě jsem zvolil internet od PODY a určitě nelituji. Stabilní a superrychlé připojení za dobrou cenu.
Michal B., Petřvald
S bezdrátovým internetem od PODY je celá má rodina naprosto spokojena. Těšíme se ze stabilního připojení za jakéhokoli počasí. Rychlost jejich připojení spolu s cenou je bezkonkurenční. Přešel jsem nespokojený od konkurence a teď mám klid.
Jana A., Praha
Máme nově internet 1Gb a funguje skvěle. Signál pokrývá celý byt a surfování je rychlé. Velmi dobrou zkušenost mám i se samotnou objednávkou a instalací.

Reference firemních klientů

Statutární město Karviná
PODA byla v roce 2016 v rámci veřejné zakázky vybrána jako dodavatel a poskytovatel internetového připojení se záložní linkou na optické či bezdrátové technologii 10,5 GHz a 80 GHz. Zároveň pro nás zabezpečuje kompletní chod a servis hlasových služeb VoIP napříč celou sítí městských organizací. Jsme spokojeni s kvalitou a stabilitou poskytovaných služeb, úsporou konečných výdajů oproti dřívějším obdobím, individuálním přístupem k našim požadavkům a nabídkou řešení včetně poradenského servisu.

Mgr. Jiří Jarema, MBA
vedoucí oddělení informačních služeb
Rezidence Eliška
Společnost PODA jsme vybrali jako výhradního poskytovatele pro náš developerský projekt již v průběhu výstavby objektu v roce 2013. Mohu konstatovat, že od té doby PODA vždy dostála svým závazkům a vyřešila i požadavky, které rámec jejích povinností překračovaly. Cením si obchodního přístupu pana Luboše Dvořáka, díky kterému je PODA dostupným poskytovatelem služeb pro všech 365 bytových jednotek v domě. Kvituji a těší mě průběžné zvyšování komfortu zákaznického servisu a inovování dodávaných služeb, stejně jako rozvoj aktivit a produktového portfolia společnosti PODA.

Ing. Roman Hudeček
předseda dozorčí rady
Správa majetkového portfolia Praha 3 a.s.
V roce 2004 jsme v místě našeho působiště vyhodnotili nejlepšího dodavatele připojení k internetu společnost SkyNet, a.s. V roce 2012 došlo k fúzi společností a dále provozují své služby na sítích a technologiích PODA.

Naše internetové připojení jsou realizovány bezdrátovými spoji na technologii 10,5 GHz, stejně tak i záložní připojení pro posílení garance. Společnost PODA nám rovněž zabezpečuje i hlasové služby VoIP napříč celou společností.

Za celou dobu provozu internetových a VoIP služeb si vážíme vstřícného a rychlého přístupu při řešení jakéhokoliv požadavku technického či obchodního. Oceňujeme výjimečný osobní přístup a nejen díky němu je společnost PODA a.s. providerem i našim dceřiným společnostem.

Ing. Karel Maryška
Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně
Dlouhodobě se orientujeme na zlepšování kvality všech poskytovaných služeb v naší nemocnici. Kvalita a bezpečnost je pro nás prioritou, proto vyžadujeme i od poskytovatele internetu, aby byl v souladu s našimi hodnotami. Společnost PODA nám garantuje dostupnost internetového připojení a jako spokojený zákazník můžeme říct, že vždy dostáli svým závazkům.

Mgr. Dana Lipovská
vedoucí odboru PR a marketingu
NOSRETI velkoobchod s.r.o.
Pro naši společnost bylo důležité najít poskytovatele internetových služeb, který bude přistupovat ke svým klientům velmi vstřícně. Musím říct, že oceňuji velmi úzký vztah obchodního oddělení společnosti PODA, které vždy rychle reaguje na naše podněty, je velmi rychlé ve vyřízení jakýchkoliv potřeb z naší strany. Klademe důraz na kvalitní službu a její rychlé doručení ke klientovi a tato kritéria společnost PODA rozhodně splňuje.

Ing. Andrea Macháčková
ředitelka společnosti
SANTAL spol. s r. o.
Jsme česká firma se sídlem a dílnou v Třeboni a na trhu se školním nábytkem působíme od roku 1991. Se společností PODA spolupracujeme již pět let a můžu s klidným svědomím říci, že se u PODY setkáváme se seriózním přístupem k práci, profesionálním jednáním, zájmem a starostlivostí o zakázníka. Takže vřele doporučuji a firmě přeji, aby si takto vysoko nastavenou laťku udržela!

Ing. Jiří Škopek
jednatel
ELEKTRO S.M.S., spol. s r.o.
Společnost PODA a.s. nám poskytuje internetové připojení s nejvyšší dostupností a garancí kvality na 26 pobočkách v rámci celé ČR. Neodmyslitelnou součástí služby je zabezpečení záložních linek s automatickým překlopením, správa systému a serverů.

Zároveň nám PODA a.s. dodává hlasové služby napříč společností a propojení všech poboček vnitrofiremní sítí VPN.

Dlouhodobou spolupráci se společností PODA nejvíce vystihuje stabilita sítě, sofistikované technické řešení, monitoring sítě a flexibilita. V případě potřeby nám byl vždy poskytnut rychlý servis a nadstandartní přístup k řešení problémů i v případech, kdy přímo nesouvisely s poskytovanou službou.

Jaroslav Poddaný
Poličské strojírny a.s.
Dlouhodobě jsme spolupracovali s firmou COMA s.r.o., po sloučení se společností PODA a.s. jsme ve spolupráci pokračovali a využívané služby rozšířili. Naší prioritou je kvalita a neustálé zlepšování všech našich výrobků a služeb, vnímáme proto poskytovatele internetu jako strategického partnera. Na PODU se ohledně poskytovaných služeb můžeme plně spolehnout. Kladně hodnotíme profesionální přístup a ochotu cokoliv řešit.

Pavel Svatoň
ekonomický ředitel

Chcete změnu k lepšímu? Není nic jednoduššího. Vyberte si PODU.

Dopřejte si ty nejlepší technologie
Využíváme nejmodernější technologie a zavádíme nové technologické trendy. Máme pro vás jednoduchou a flexibilní nabídku internetu, televize i volání, kterým jen těžko odoláte.
Mějte výdaje jednoduše pod kontrolou
Vaše spokojenost je naší prioritou. Klientská zóna nabízí možnost snadné správy vašeho klientského účtu a přehledné vyúčtování služeb.
Užívejte si vysokou kvalitu služeb
Garantujeme vysokou spolehlivost, špičkovou kvalitu a dobrou dostupnost služeb, kterou máme ověřenou více než dvacetiletou zkušeností na telekomunikačním trhu.