S každým zákazníkem jednáme na rovinu, ať už jste velká firma nebo malá domácnost. Rozumíme tomu, že je internetové připojení klíčové pro vaše podnikání. Stejně tak chápeme, že potřebujete být on-line se svými přáteli. Uděláme všechno pro vaše optimální připojení podle konkrétního místa a lokality.

Ověřte si dostupnost internetu na vaší adrese


Reference domácích a firemních zákazníků


Statutární město Karviná

PODA byla v roce 2016 v rámci veřejné zakázky vybrána jako dodavatel a poskytovatel internetového připojení se záložní linkou na optické či bezdrátové technologii 10,5 GHz a 80 GHz. Zároveň pro nás zabezpečuje kompletní chod a servis hlasových služeb VoIP napříč celé sítě městských organizací. Jsme spokojeni s kvalitou a stabilitou poskytovaných služeb, úsporou konečných výdajů oproti dřívějším obdobím, individuálním přístupem k našim požadavkům a nabídkou řešení včetně poradenského servisu.

Mgr. Jiří Jarema, MBA

vedoucí oddělení informačních služeb


Dana Procházková, Brno

Internet a televizi od společnosti PODA jsem zvolila především z důvodu poskytování kvalitních služeb za rozumnou cenu. Kladu důraz na rychlost internetu, kterou mi společnost byla schopna doručit a zároveň oceňuji širokou nabídku televizní služby, především PODA chytré funkce. Služby tohoto poskytovatele mohu jen doporučit a to nejen pro poskytování kvalitních služeb, ale rovněž pro bezproblémovou komunikaci v řešení jakéhokoliv problému.


Rezidence Eliška

Společnost PODA jsme vybrali jako výhradního poskytovatele pro náš developerský projekt již v průběhu výstavby objektu v roce 2013. Mohu konstatovat, že od té doby PODA vždy dostála svým závazkům a vyřešila i požadavky, které rámec jejích povinností překračovaly. Cením si obchodního přístupu pana Luboše Dvořáka, díky kterému je PODA dostupným poskytovatelem služeb pro všech 365 bytových jednotek v domě. Kvituji a těší mě průběžné zvyšování komfortu zákaznického servisu a inovování dodávaných služeb, stejně jako rozvoj aktivit a produktového portfolia společnosti PODA.

Ing. Roman Hudeček

předseda dozorčí rady


Anna Smrčková, Tešetice, okres Znojmo

Internet od PODY mám krátce, nicméně vše, co jsem od služby očekávala, splnili. Bezproblémová komunikace ohledně možnosti připojení a přechodu od jiného poskytovatele. Rychlé vyřízení požadavku na zřízení připojení. Technici přijeli v domluveném čase, byli milí a vše nastavili a zprovoznili. Jsem ráda, že jsem si vybrala zrovna PODU. 


Správa majetkového portfolia Praha 3 a.s.

V roce 2004 jsme v místě našeho působiště vyhodnotili nejlepšího dodavatele připojení k internetu společnost SkyNet, a.s. V roce 2012 došlo k fúzi společností a dále provozují své služby na sítích a technologiích PODA.

Naše internetové připojení jsou realizovány bezdrátovými spoji na technologii 10,5 GHz., stejně tak i záložní připojení pro posílení garance. Společnost PODA nám rovněž zabezpečuje i hlasové služby VoIP napříč celou společností.

Za celou dobu provozu internetových a VoIP služeb si vážíme vstřícného a rychlého přístupu při řešení jakéhokoliv požadavku technického či obchodního. Oceňujeme výjimečný osobní přístup a nejen díky němu je společnost PODA a.s. providerem i našim dceřiným společnostem.

Ing. Karel MaryškaRychlost

PODA internet Vám rozhodně načítací kolečko nezacyklí!

Spolehlivost

Náš dlouhodobý cíl je dostát závazkům a očekávaním zákazníků.

Poměr cena/výkon

Náš internet dodávame s vyváženým poměrem ceny, kvality a užitku.

Péče a podpora

Vždy Vám podávame ruku a navedeme Vás. Jsme Vám k službám.


Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně

Dlouhodobě se orientujeme na zlepšování kvality všech poskytovaných služeb v naší nemocnici. Kvalita a bezpečnost je pro nás prioritou, proto vyžadujeme i od poskytovatele internetu, aby byl v souladu s našimi hodnotami. Společnost PODA nám garantuje dostupnost internetového připojení a jako spokojený zákazník můžeme říct, že vždy dostáli svým závazkům.

Mgr. Dana Lipovská

vedoucí odboru PR a marketingu


NOSRETI velkoobchod s.r.o.

Pro naši společnost bylo důležité najít poskytovatele internetových služeb, který bude přistupovat ke svým klientům velmi vstřícně. Musím říct, že oceňuji velmi úzký vztah obchodního oddělení společnosti PODA, které vždy rychle reaguje na naše podněty, je velmi rychlé ve vyřízení jakýchkoliv potřeb z naší strany. Klademe důraz na kvalitní službu a její rychlé doručení ke klientovi a tato kritéria společnost PODA rozhodně splňuje.

Ing. Andrea Macháčková

ředitelka společnosti


SANTAL spol. s r. o.

Jsme česká firma se sídlem a dílnou v Třeboni a na trhu se školním nábytkem působíme od roku 1991. Se společností PODA spolupracujeme již pět let a můžu s klidným svědomím říci, že se u PODY setkáváme se seriózním přístupem k práci, profesionálním jednáním, zájmem a starostlivostí o zakázníka. Takže vřele doporučuji a firmě přeji, aby si takto vysoko nastavenou laťku udržela!

Ing. Jiří Škopek

jednatel


ELEKTRO S.M.S., spol. s r.o.

Společnost PODA a.s. nám poskytuje internetové připojení s nejvyšší dostupností a garancí kvality na 26 pobočkách v rámci celé ČR. Neodmyslitelnou součástí služby je zabezpečení záložních linek s automatickým překlopením, správa systému a serverů.

Zároveň nám PODA a.s. dodává hlasové služby napříč společností a propojení všech poboček vnitrofiremní sítí VPN.

Dlouhodobou spolupráci se společností PODA nejvíce vystihuje stabilita sítě, sofistikované technické řešení, monitoring sítě a flexibilita. V případě potřeby nám byl vždy poskytnut rychlý servis a nadstandartní přístup k řešení problémů i v případech, kdy přímo nesouvisely s poskytovanou službou.

Jaroslav Poddaný


Ivo Kraizel, Tešetice, okres Znojmo

Služby od PODY využívám od roku 2015 a vzhledem k tomu, že bydlím v oblasti, kde není snadné doručit služby internetu, jsem rád za využívání služeb této společnosti. Od okamžiku zadání poptávky se mnou komunikoval obchodní manažer, který byl ve věci vyřízení doručení internetu velmi vstřícný a samotné vyřízení proběhlo velmi hladce. Jako domácí klient mám rychlost internetu dostačující a jakýkoliv problém řeší zákaznická linka urgentně. Společnost vřele doporučuji.


Poličské strojírny a.s.

Dlouhodobě jsme spolupracovali s firmou COMA s.r.o., po sloučení se společností PODA a.s. jsme ve spolupráci pokračovali a využívané služby rozšířili. Naší prioritou je kvalita a neustálé zlepšování všech našich výrobků a služeb, vnímáme proto poskytovatele internetu jako strategického partnera. Na Podu se ohledně poskytovaných služeb můžeme plně spolehnout. Kladně hodnotíme profesionální přístup a ochotu cokoliv řešit.

Pavel Svatoň

ekonomický ředitel


Proč právě PODA?

Chcete změnu k lepšímu? Není nic jednoduššího. Vyberte si PODU.