Omezení přetáčení reklam FTV Prima

Omezení přetáčení reklam v rámci zpětného sledování pořadů na kanálech skupiny FTV Prima pro všechny IPTV operátory začne 1. 6. 2022.

Znemožnění přetáčení reklam se týká výhradně IPTV a OTT platforem a programů skupiny Prima (Prima, Prima Zoom, Prima Love). Přetáčení pořadů a reklam na ostatních programech bude i nadále možné. Funkce omezení přetáčení reklam je navržena tak, aby vás co nejméně obtěžovala a stále jste měli možnost plnohodnotně používat naši IPTV.

Chování různých podporovaných platforem se bude v rámci přetáčení reklam napříč zařízeními mírně lišit. V případě, že sledujete nahrané pořady, nic se pro vás nemění – i nadále budete moci využívat všechny funkce, na které jste zvyklí. Stejně tak se nic nemění ani pro ty z vás, kteří sledují programy Primy ze satelitu nebo z pozemních vysílačů.

Více informací najdete na stránkách nepretacej.cz.

Jak bude omezení přetáčení reklam fungovat v praxi?

Reklamní bloky budou v přehrávači vyznačeny žlutě. Dopředu tak uvidíte, kdy reklama začíná.

Zpětné přehrávání bude fungovat i nadále tak, jak jste zvyklí. Můžete tedy přetáčet dopředu i dozadu.

Až se spustí reklama, nemůžete ji přeskočit ani přetočit. Stále však můžete zobrazit lokální EPG, přepnout na jiný kanál či přejít do menu.

V případě zpětného přehrávání (tzv. timeshift – například film ze včerejšího večera) bude reklama zkrácena na 3 minuty.

Po uplynutí času, který vidíte na obrazovce, se vám zobrazí tlačítko Přeskočit reklamu.

Při sledování pořadu, který dle televizního programu ještě neskončil (tzv. start-over), bude reklama odvysílána v celé délce.

Na mobilním zařízení a webu bude reklama vkládaná (podobně jako na YouTube) v délce 3 minuty.

Po zapnutí přehrávání máte 60 sekund volného přetáčení. Nejčastěji toho využijete, když pokračujete ve sledování již sledovaného pořadu – v takovém případě se můžete přesunout do jakéhokoliv bodu přehrávání a přeskočit všechny reklamy od začátku pořadu.

Novinkou je označení začátku pořadu v přehrávači. Po přepnutí na Primu automaticky přeskočíte všechny reklamy a upoutávky. Rovnou se tak začnete dívat na pořad, který jste si vybrali.

?>
730 430 430 Zákaznická linka Rádi vám zodpovíme jakékoliv dotazy. Na telefonu jsme každý den od 7:00 do 19:30.
[email protected] Administrativní podpora Máte dotazy týkající se plateb, vyúčtování, přepisu služeb či dalších administrativních záležitostí? Napište nám, rádi vám se vším poradíme.
[email protected] Technická podpora Pokud vás zajímají informace technického charakteru, kontaktujte nás na této e-mailové adrese.

Zpráva byla úspěšně odeslána.

Děkujeme. Brzy vás budeme kontaktovat.

Nepodařilo se odeslat formulář.

Zkontrolujte prosím svoje internetové připojení nebo kontaktujte Zákaznickou linku na čísle 730 430 430.

{{contactFormErrors.name}}
{{contactFormErrors.email}}
{{contactForm.message.length}} / 600
{{contactFormErrors.message}}

Vaše zpráva se odesílá. Moment strpení, prosím.