S námi se spuštění DVB-T2 bát nemusíte

Průměrná doba sledování televizních programů je léta stabilní a celosvětově se pohybuje okolo 2 hodin a 55 minut.

Evropský průměr je vyšší – až 3 hodiny a 45 minut.

Užijte si ten čas v pohodě!

Naše služba PODA TV je jednoduché a jednoznačně nejlepší řešení. S naším set-top boxem se povinnostem spojeným s přechodem na nový televizní standard zcela vyhnete. Navíc získáte spoustu skvělých funkcí, které vám umožní cestovat v čase, přehrát libovolný pořad až 7 dní zpětně, nahrát si oblíbený program. A to není vše.

Více informací

Co je DVB-T2?

DVB-T2 je nový standard digitálního pozemního televizního vysílání, který na území České republiky v roce 2020 zcela nahradí současný standard DVB-T.

Proč přecházíme na DVB-T2?

Z důvodu rozhodnutí Mezinárodní telekomunikační unie musejí televizní společnosti uvolnit pásmo 700 Mhz pro mobilní operátory, aby bylo možné šířit rychlý 5G internet.

Kdy proběhne přechod na DVB-T2?

Přechod se řídí přesným časovým harmonogramem a uskuteční se v období listopad 2019–červen 2020.

Změní se kvalita příjmu?

Pokud nejste klientem PODA, přechod na DVB-T2 může přinést řadu komplikací. Je pravděpodobné, že v hustě zastavěných oblastech bude docházet k rušení TV vysílání.

V PODĚ zajišťujeme příjem programů z jiných zdrojů než z DVB-T.

S ČT, TV Nova, FTV Prima a dalšími máme své vlastní přímé propojení a tyto zdroje jsou mnohem kvalitnější. Vy můžete z pohodlí svého domova sledovat oblíbené hrdiny, o distribuci signálu do set-top boxu se staráme my.

Nemusíte si kupovat nový set-top box, a přitom můžete i nadále přijímat TV programy v té nejvyšší kvalitě.

Většinu českých televizních programů v naší nabídce vysíláme v HD kvalitě. Dle možností našich programových dodavatelů postupně převedeme na vyšší obrazovou kvalitu i všechny ostatní.

Náš formát vysílání je obohacen o skvělé doplňkové služby, které vám umožní cestovat v čase, přehrát libovolný pořad až 7 dnů zpětně, nahrát si oblíbený kousek nebo se dovědět podrobnosti o jednotlivých pořadech.

Vysílání sledujte buď na televizním přijímači pomocí set-top boxu, nebo na počítačích, tabletech či chytrých telefonech kdekoliv, kde je dostupný internet.

My jsme na DVB-T2 připraveni