Zábavné pořady i oblíbené seriály. PODA TV přináší program Prima Star v Základní nabídce.

Seriály plné českých a slovenských hvězd, oblíbené pořady, napínavé soutěže a reality show – zkrátka to nejlepší z programů Prima přináší celoplošná stanice Prima STAR, kterou jsme na vaše přání zařadili do naší nabídky. Již desátý kanál skupiny Prima začneme vysílat 2. 8. 2021.

Retro kanál Prima Star vrací na televizní obrazovky úspěšné pořady z let minulých a Prima tím náležitě využívá bohatý archív pořadů vlastní tvorby, který buduje od roku 1993, kdy odstartovala tehdejší stanice TV Premiéra.

Pořady jako Rodinná pouta nebo Nikdo není dokonalý patřily mezi divácky nejoblíbenější, kdy si jejich vysílání nenechaly ujít miliony diváků. I další formáty jako Benefice nebo Telebazar patří mezi nejsledovanější pořady ve 28leté historii Primy. Přehledně uspořádané vysílací schéma nového kanálu nabídne divákům dávku jejich oblíbených seriálů Rodinná pouta a Modrý kód, k odpolední kávě přinese pořady o vaření – Prostřeno!, S Italem v kuchyni a Božské dorty od Markéty. V podvečer pobaví oblíbené Carusošou, dramatické příběhy představí Křižovatky života a lidem s pohnutým osudem pomůže Jak se staví sen. O víkendech diváky místo Křižovatek života pozve do více či méně exotických destinací cestovatelská dokumentární reality Ženy na cestách. V hlavním vysílacím čase pobaví Jiří Krampol a jeho hvězdní hosté v Nikdo není dokonalý, ve všední dny i show To je fór!, o víkendech pak Telebazar. Následovat budou ty nejlepší primácké talk show, mezi nimiž pak přelom dne završí Trní, které se nebude vyhýbat ani odvážnějším tématům.

Přejeme vám příjemné léto s PODA TV a programem Prima Star.