Vánoční dárek pro každého – 8 programů z balíčku FilmBox Pack zdarma

Publikováno 30. listopadu 2022

Od začátku prosince jsme všem zákazníkům s televizí zpřístupnili 8 TV kanálů z balíčku FilmBox Pack zdarma na celý měsíc. Podívat se tak můžete na stovky kvalitních filmů, seriálů a pořadů z kanálů FilmBox Family, Fast&FunBox HD, DocuBox HD, FilmBox Stars, FilmBox Premium HD, FightBox HD, FilmBox Extra HD a EroX HD.

Pro jejich aktivaci nemusíte nic dělat, všechny by se měly od začátku měsíce automaticky objevit v seznamu vašich TV stanic. Těšit se tak můžete na filmovou sérii Rockyho, zasmát se u Černých baronů nebo se odreagovat u akční komedie 21 Jump Street.

S kanálem Fast&FunBox HD si přijdou na své i fanoušci extrémních a adrenalinových sportů. DocuBox HD zase nabízí kvalitní dokumenty a filmy, které populárně naučným způsobem představují kulturu z celého světa, divokou přírodu, historii a vědu. Milovníci bojových sportů pak ocení kanál FightBox HD.

Na kanály ze skupiny SPI (do nichž patří i FilmBox Pack) se samozřejmě vztahují chytré funkce TV. Můžete si tak filmy přehrávat až sedm dní zpětně nebo si film nahrát a podívat se na něj později. S FilmBox Pack balíčkem 8 TV kanálů tak získáte zajímavou filmotéku, z které můžete vybírat pořady podle svých aktuálních preferencí.

Věříme, že vám dárek udělá radost a přispěje k pohodě a klidu během vánočních svátků. Zároveň přejeme mnoho úspěchů do nového roku.

Doporučujeme

DSL internet: Zastaralá technologie, která dominuje v Česku
DSL internet: Zastaralá technologie, která dominuje v...

DSL je u nás nejpoužívanějším typem připojení, a to i přesto, že...

8. 8. 2023
Optický internet: Co to je a jak funguje?
Optický internet: Co to je a jak...

S rostoucími nároky na internet se lidé stále více poohlížejí po rychlém...

23. 5. 2023
Předplacenka vs paušál: Co se vám vyplatí?
Předplacenka vs paušál: Co se vám vyplatí?

Srovnali jsme nejoblíbenější předplacené karty za rok 2022.

11. 5. 2023