Užijte si Minimax a Disney Channel na celý květen zdarma!

Publikováno 2. května 2024

Zootopia movie still

I na květen jsme pro vás přichystali dva programy zdarma z naší rozšířené nabídky. Sledovat tak můžete kanály Minimax a Disney Channel, jejichž programovou nabídku ocení zejména ti nejmenší. Pro aktivaci není třeba žádných dalších kroků, oba kanály se automaticky objevily ve vašem seznamu TV stanic.

Na Minimaxu mohou děti sledovat celou řadu animovaných pořadů. Milovníci dinosaurů jistě ocení seriál Jurský svět: Křídový kemp, jehož 2 díly se vysílají každý den od 13:00. Oblíbený je třeba také seriál Idefix a smečka Nepoddajných, který navazuje na příběhy o Asterixovi a Obelixovi. Na Minimaxu ho můžete sledovat denně od 17:30.

Horkou novinkou na Minimaxu je pak vzdělávací seriál Byla jednou jedna… Věc. Ten navazuje na své úspěšné předchůdce, jako třeba Byl jednou jeden… člověk, Byl jednou jeden… život a další. Tato zbrusu nová série bude nejmenší seznamovat s klíčovými vynálezy lidstva.

Na kanále Disney Channel se děti mohou každé dopoledne těšit na krátké příběhy o mývalu Taffym nebo na Mickeyho klubík s dnes již legendárním Mickey Mousem.

Doporučujeme

DSL internet: Zastaralá technologie, která dominuje v Česku
DSL internet: Zastaralá technologie, která dominuje v...

DSL je u nás nejpoužívanějším typem připojení, a to i přesto, že...

8. 8. 2023
Optický internet: Co to je a jak funguje?
Optický internet: Co to je a jak...

S rostoucími nároky na internet se lidé stále více poohlížejí po rychlém...

23. 5. 2023
Předplacenka vs paušál: Co se vám vyplatí?
Předplacenka vs paušál: Co se vám vyplatí?

Srovnali jsme nejoblíbenější předplacené karty za rok 2022.

11. 5. 2023