Těšíte se na přenosy z olympijských her v Pekingu 2022?

Publikováno 27. ledna 2022

Upřímně se nemůžeme dočkat, až zjistíme, co si pro nás Beijing 2022 nachystal. Zimní olympijské hry  oficiálně započnou zahajovacím ceremoniálem v pátek 4. února 2022. Celé hry budou fanouškům dostupné již od první vysílané události 2. února 2022 skrz všechny stanice Eurosportu.

V rámci našeho free vysílání jsme pro vás pořídili vysílání stanice Eurosport 2 HD na měsíc únor zdarma. Program Eurosport 2 HD přinese přenosy z freestylu, snowboardu, skeletonu/saní/bobů, rychlobruslení/short tracku a curlingu.

Tým Eurosportu v nedávných dnech odtajnil komentátorský „dream team“ pro Zimní olympijské hry Beijing 2022. Představil nejrozsáhlejší sestavu evropských expertů v historii olympijských přenosů. Na kontě mají celkem 80 olympijských medailí a 215 účastí na zimních olympijských hrách. Součástí týmu budou olympijské legendy jako Martin Fourcade, Kevin Kuske, Anni Friesinger-Postma, Henrik Lundqvist, Justyna Kowalczyk a další. Tým expertů bude působit jak přímo na místě – ve třech olympijských klastrech v Pekingu, Yanqingu a Zhangjiakou –, tak z národních studií.

Spolu s vámi budeme držet palce nejen našim sportovcům, ale také olympijským myšlenkám. Olympismus je životní filozofie, spojující vyrovnanost a kvality těla a ducha. Tvoří životní styl, založený na principu radosti z úsilí, hodnoty dobrého příkladu a respektování morálních principů.

Doporučujeme

DSL internet: Zastaralá technologie, která dominuje v Česku
DSL internet: Zastaralá technologie, která dominuje v...

DSL je u nás nejpoužívanějším typem připojení, a to i přesto, že...

8. 8. 2023
Optický internet: Co to je a jak funguje?
Optický internet: Co to je a jak...

S rostoucími nároky na internet se lidé stále více poohlížejí po rychlém...

23. 5. 2023
Předplacenka vs paušál: Co se vám vyplatí?
Předplacenka vs paušál: Co se vám vyplatí?

Srovnali jsme nejoblíbenější předplacené karty za rok 2022.

11. 5. 2023