Sledujte více českého sportu se stanicí Sporty TV

Publikováno 4. března 2024

women playing volleyball inside court

V základní televizní nabídce programů najdete nově kanál Sporty TV, který dává prostor celé řadě českých soutěží. Sledovat na něm můžete například přenosy volejbalu, florbalu, basketbalu nebo házené. Sporty TV je součástí základní programové nabídky a pro jeho aktivaci nemusíte nic dělat. V seznamu vašich TV kanálů ho najdete již nyní.

Kromě českých lig nabízí kanál taky přenosy prestižní italské basketbalové ligy, cyklistický závod Tour de Pologne nebo maraton z Říma. Hlavním posláním kanálu je však popularizace a podpora českého sportu. Významná část vysílacího času se věnuje také ženskému sportu.

Mezi samotnými sportovními přenosy navíc běží nejrůznější vzdělávací magazíny, které se snaží přiblížit a vysvětlit nejrůznější sporty na vrcholové i hobby úrovni. Podle slov programové ředitelky Sporty TV Evy Dekořové má tato originální edukativní tvorba za cíl podpořit a přilákat mládež zpátky ke sportování a přiblížit jim různé aspekty konkrétního sportu.

Těšit se můžete třeba na pořad Sám sobě koučem, který pomůže překonávat nejen fyzické, ale také mentální překážky během self koučinku. V pořadu Zdravě na talíři se zase diváci naučí připravovat nutričně hodnotné pokrmy, které využijí profesionální i hobby sportovci.

Doporučujeme

DSL internet: Zastaralá technologie, která dominuje v Česku
DSL internet: Zastaralá technologie, která dominuje v...

DSL je u nás nejpoužívanějším typem připojení, a to i přesto, že...

8. 8. 2023
Optický internet: Co to je a jak funguje?
Optický internet: Co to je a jak...

S rostoucími nároky na internet se lidé stále více poohlížejí po rychlém...

23. 5. 2023
Předplacenka vs paušál: Co se vám vyplatí?
Předplacenka vs paušál: Co se vám vyplatí?

Srovnali jsme nejoblíbenější předplacené karty za rok 2022.

11. 5. 2023