SPORT1 a SPORT2 v HD kvalitě v září zdarma

Publikováno 2. září 2021

Pokračujeme v předprázdninovém rytmu a od 1. do 30. 9. přinášíme bezplatně dva top sportovní programy. Právě Sport1 a Sport2 od září vysílají zápasy, které české kluby v Evropské lize a Evropské konferenční lize UEFA sehrají proti divácky atraktivním soupeřům.

Z obou prestižních šampionátů odvysílají stanice Sport1 a Sport2 až 60 utkání, která v českých televizích nebudou ke zhlédnutí na žádném jiném kanálu. Během každého hracího týdne základních skupin evropských pohárů uvidíte na Sport1 a Sport2 exkluzivně dva ze tří českých účastníků.

A že se bude na co dívat. Pražská Sparta může vylepšit českou bilanci s francouzskými týmy – nastoupí proti Olympique Lyon, který před devíti lety ve stejné soutěži nedokázala porazit. Vedle Rangers je ve skupině také úřadující dánský mistr FC Brøndby, s nímž bude mít Sparta ambici získat 6 bodů.

Další dva české kluby v Evropě, Slavia Praha a Jablonec, budou působit v Evropské konferenční lize. Pražský klub byl nalosován do náročné skupiny s ostříleným Feyenoordem, houževnatým Unionem Berlín a nevyzpytatelným Maccabi Haifa. K severočeskému klubu byl los přeci jen milosrdnější. Vedle silného AZ Alkmaaru je ve skupině rumunská Kluž a dánský nováček na evropské scéně Randers FC. Druhé místo za Alkmaarem by tak pro Jablonec mělo být dosažitelnou metou.

Oba programy nepřinesou jen skvělý fotbal, ale exkluzivně se můžete podívat i na závody F1 – 5. 9. na VC Nizozemska, 12. 9. na VC Itálie a 26. 9. na VC Ruska.

Doporučujeme

DSL internet: Zastaralá technologie, která dominuje v Česku
DSL internet: Zastaralá technologie, která dominuje v...

DSL je u nás nejpoužívanějším typem připojení, a to i přesto, že...

8. 8. 2023
Optický internet: Co to je a jak funguje?
Optický internet: Co to je a jak...

S rostoucími nároky na internet se lidé stále více poohlížejí po rychlém...

23. 5. 2023
Předplacenka vs paušál: Co se vám vyplatí?
Předplacenka vs paušál: Co se vám vyplatí?

Srovnali jsme nejoblíbenější předplacené karty za rok 2022.

11. 5. 2023