Rozšiřujeme TV vysílání o nové programy

A je to tady! Hned v únoru přidáváme do stávající nabídky televizních programů další dva – dokumentární Love Nature HD a filmový Epic Drama HD.

Známá dokumentární stanice z portfolia společnosti IFC Media přináší všem milovníkům zvířat a přírody program Love Nature HD s největší světovou knihovnou přírodovědeckých programů, jak jinak než v HD kvalitě. Dokumenty vznikaly po celém světě a zahrnují více než 40 natáčecích lokalit. Podíváte se do vzdálené Zambie, Kambodži, Austrálie nebo blízké Skandinávie. Program vysílá v češtině.

Společnost Viasat World, pod níž mimo jiné spadají i kanály Viasat Explore, Nature a History, spustila na sklonku minulého roku filmový a seriálový kanál Epic Drama HD. Program zaujme všechny fanoušky dramatického žánru, kteří tak mají nepřetržitý přístup k velkolepým seriálovým titulům celého žánrového spektra. Při sledování programu vám nebudou chybět zločin a záhady, adaptace klasických literárních děl, politika a boj o moc, válečná dramata, akční a dobrodružné příběhy, skutečné historické události ani svět fantazie. Většina nabízených titulů jsou novinky natočené v posledních třech letech a vysílané v cílových zemích exkluzivně. Mnozí diváci ocení, že vysílání běží bez reklam, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu v češtině a v angličtině.