Pořádná nálož free programů pro letošní Vánoce

Publikováno 30. listopadu 2021

Vánoční televizní program bude plný nových pohádek i repríz těch úspěšných z minulých let. My vám k nim přidáme ještě něco navíc. Těšíte se, až si zalezete pod deku a budete se dívat na televizi? Tak právě pro vás jsme připravili extra 8 televizních programů, které můžete po celou dobu vánočního volna sledovat ZDARMA. Rozbalujte naše dárky od 1. 12. až do konce prosince 2021 a bavte se s PODA televizí. Věříme, že v naší nabídce si to ‚pravé ořechové‘ najdou opravdu všichni.

Na Disney Channel si na své přijdou jak nejmenší diváci od tří do šesti let v bloku Disney Junior, tak ti starší, pro které je nachystán vysílací blok plný filmů, seriálů a pořadů o těch nejbláznivějších dobrodružstvích, přátelství, rodině i prvních láskách. Další dětská televizní stanice JimJam tu je pro děti předškolního věku 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Už nemusíte zdlouhavě lovit po internetu, než najdete něco, co byste mohli pustit dětem k usínání. JimJam je vždy připraven.

Milovníci sportů si mohou rozbalit program Eurosport 1 v HD rozlišení. Hlavními pilíři vysílání Eurosportu jsou zimní sporty (Světový pohár v alpském lyžování, biatlonu a skocích na lyžích, dále největší události v krasobruslení, akrobatickém lyžování, snowboardingu atd.) Eurosport vysílá česky 24 hodin denně.

Vyvážený mix žánrů přináší stanice AMC – nejlepší výběr filmů z věhlasné filmové knihovny legendárního studia Metro-Goldwyn-Mayer. Nadčasová klasika, největší hollywoodské hvězdy, oscarové filmy určitě uspokojí všechny bez ohledu na vkus a věk. Discovery Channel HD nabídne dokumenty o historii, o vědě, o nejnovějších technologiích, objevech a mnoho dalšího. I v čase vánočních svátků vás vezme až na samý kraj poznání. TLC HD je dnes ikonou volnočasové televizní zábavy pro celou rodinu. Je zaměřen zejména na pořady o životním stylu a pravidelně přináší pozoruhodné příběhy z reálného života, které jsou plné emocí, humoru, naděje a lidskosti, a to v různých variacích žánrových pořadů o životech slavných i neznámých párů, svatbách, jídle, rodině a vztazích. Zároveň ale nechybí ani populárně naučné, sportovní nebo i dětské programy. Investigaton Discovery je dokumentární kanál, který se specializuje na kriminální případy a vyšetřování. Vysílá různé cykly dokumentárních pořadů odhalujících zločin a popisuje různé techniky vyšetřovatelů. Je součástí skupiny programů, které na českém trhu provozuje společnost Discovery Communications. Zároveň jde o jediný dokumentární kanál tohoto druhu na českém a slovenském trhu.

Baví vás poznávat svět? Milujete zvířata a divočinu? Zajímáte se o historii a rádi si rozšiřujete vzdělání o nejrůznější fakta? Anebo vás fascinují záhady a události obestřené tajemstvím? Pokud jste alespoň na jednu otázku odpověděli ano, máme pro vás program National Geographic, ve kterém najdete ty nejlepší dokumenty i celé série vlastní produkce.

Všichni budeme o Vánocích trávit spoustu času doma, tak se můžeme prostřednictvím obrazovky bavit, smát, bát nebo poznávat nové světy.

Doporučujeme

DSL internet: Zastaralá technologie, která dominuje v Česku
DSL internet: Zastaralá technologie, která dominuje v...

DSL je u nás nejpoužívanějším typem připojení, a to i přesto, že...

8. 8. 2023
Optický internet: Co to je a jak funguje?
Optický internet: Co to je a jak...

S rostoucími nároky na internet se lidé stále více poohlížejí po rychlém...

23. 5. 2023
Předplacenka vs paušál: Co se vám vyplatí?
Předplacenka vs paušál: Co se vám vyplatí?

Srovnali jsme nejoblíbenější předplacené karty za rok 2022.

11. 5. 2023