Pojďte se s námi protančit květnem!

MTV Europe CZ je nejznámější celosvětová hudební a zábavná televize a multimediální značka pro mladé. Programy MTV sleduje téměř 600 milionů domácností ve 162 zemích.

Pojďte se k nim přidat a protančeme celý máj!

MTV Europe je hudební televizní stanice určená pro skupinu mladých diváků ve věku 14-25 let. Tato unikátní a exkluzivní značka věnovaná mládeži dodává nejen hudbu, ale vlastně i celý životní způsob. Programovou náplň MTV tvoří hitparády, seriály, speciály, dokumenty o populární hudbě a jejích protagonistech a taky krátké pořady o módě a mladém životním stylu.

VH1 je sesterská hudební satelitní stanice MTV, určená pro odrostlejší diváky MTV ve věku 25-49 let. Je to čistě hudební stanice, jejíž program se skládá z programových bloků, přinášejících rockové hity od 60. let až po současnost. VH1 hraje tu nejlepší hudbu, je neporazitelná, co se týče obsahu, a pro své diváky je otevřenou bránou do světa hvězd ? je zkrátka hudební stanicí pro dospělé.

Jo, a k tomu tanci si můžete navíc i zasoutěžit! Sledujte náš FB profil PODA vás baví, kde v nejbližších dnech vyhlásíme soutěžní otázku o zajímavé ceny.