Podzimní dávka free programů je tady!

Publikováno 4. října 2021

Od 1. do 31. října pro vás máme zase něco navíc. Můžete se dívat v PODA TV na programy Spektrum, Mezzo Live HD a E!Entertainment a nic vás to nebude stát.

Program Spektrum nabídne třeba oblíbený reality seriál VB Utajený šéf. I ve Spojeném království se šéfové firem snaží o co nejlepší poznání podnikové reality a tento veleúspěšný televizní seriál jim k tomu poskytuje vynikající příležitost. Pod falešným jménem a pod maskou cizí osobnosti začnou vykonávat fyzickou práci na nejnižších příčkách karierního žebříčku vlastní firmy, aby tak z první ruky získali zkušenost, která by jim ukázala, jak mohou zdokonalit organizaci práce a účinněji motivovat své zaměstnance.

Mezzo Live HD vám nabídne ty nejkrásnější přenosy ze světových koncertních sálů v HD kvalitě. Mezzo Live HD objíždí nejvěhlasnější koncertní síně světa a přenáší výjimečná živá představení ve spolupráci s předními francouzskými a evropskými institucemi a festivaly.

Říjnový program MEZZO LIVE HD významně ovlivní česká stopa. Kromě jiného můžete sledovat 3 premiéry s Českou filharmonií pod vedením Johna Eliota Gardinera nebo Simona Rattla. V tanci se představí Národní balet s Malou mořskou vílou a Louskáčkem.

S E! opět můžete nahlédnout do života amerických prominentů a členové rodin Kardashianových a Jennerových jsou tím pravým příkladem. Celý klan stále vede matka rodu Kris Jenner a její manžel, zlatý medailista z letních Olympijských her v Montrealu (1976) Bruce Jenner. Hlavní hvězdou je určitě nejvíce vydělávající hvězda reality show roku 2010, televizní osobnost, modelka a byznysmenka Kim Kardashian. Vedle ní znovu uvidíte její sestry Kourtney a Khloé, mladšího bratra Rob a nevlastní sestry, taktéž modelky, Kendall Jenner a Kylie Jenner.

Tak si to užijte!

Doporučujeme

DSL internet: Zastaralá technologie, která dominuje v Česku
DSL internet: Zastaralá technologie, která dominuje v...

DSL je u nás nejpoužívanějším typem připojení, a to i přesto, že...

8. 8. 2023
Optický internet: Co to je a jak funguje?
Optický internet: Co to je a jak...

S rostoucími nároky na internet se lidé stále více poohlížejí po rychlém...

23. 5. 2023
Předplacenka vs paušál: Co se vám vyplatí?
Předplacenka vs paušál: Co se vám vyplatí?

Srovnali jsme nejoblíbenější předplacené karty za rok 2022.

11. 5. 2023