Dopřejte si neomezené volání v síti a 7,5 GB dat za akční cenu

Pro naše zákazníky jsme připravili speciální akci na tarif PODA 100 + v síti s balíčkem 7,5 GB dat. Nyní ho pořídíte s téměř 20% slevou za 309 Kč. 

Tarif uvítáte především v případě, že pravidelně komunikujete s určitým okruhem lidí, například s rodinou. V síti PODA totiž voláte bez omezení – nejste limitováni počtem volných minut. Dále k tarifu získáte 60 volných minut pro volání do jiných sítí a 40 SMS. Pro toulky v online světě vám bude k dispozici pořádná porce dat – 7,5 GB. Akce platí pouze do 30. června.

Klienti PODY získají za zvýhodněnou cenu i další tarify. U nich si můžete sami zvolit objem dat. Další výhodou je, že ho můžete měnit každý měsíc podle potřeby. To platí i o typu tarifu – nejste vázáni žádnou smlouvou. Pokud například zjistíte, že by vám více vyhovoval jiný tarif z naší nabídky, není problém na něj přejít.

Přechod na mobilní tarif od PODY je jednoduchý pro všechny zákazníky bez rozdílu. Stačí si vybrat tarif na míru a poskytnout nám OKU kód od svého stávajícího operátora. Nepříjemné papírování vyřídíme za vás. 

Máte zájem o tarif na míru, se kterým ušetříte až stovky korun? Přejděte do sekce Volání a vyberte si ten svůj.