Doporučte PODU a získejte 1000 Kč jako odměnu

Publikováno 22. února 2024

Spustili jsme speciální program „Doporuč PODU” pro všechny naše zákazníky. Díky němu můžete za každého nově přivedého klienta k PODĚ získat 1000 Kč rovnou na váš bankovní účet.

  1. Speciální program „Doporuč PODU” je skvělý způsob, jak pomoci lidem ve svém okolí k lepšímu internetu a zároveň vylepšit svůj rozpočet. Postup je snadný:
  2. Přihlaste se do Klientské zóny a v menu klikněte na „Doporuč PODU”, kde najdete aktuální podmínky programu. Po jejich odsouhlasení se přihlásíte do programu a vygeneruje se vám unikátní odkaz.
  3. Najděte ve svém okolí zájemce o internet od PODY a ověřte si, zda poskytujeme na jejich adrese internetové připojení. Pošlete zájemci svůj unikátní odkaz, aby nám mohl poslat na sebe kontakt.
  4. Nakonec už stačí jen počkat, až se zájemcem dořešíme vše potřebné a nainstalujeme u něj internetové služby. O celém procesu vás budeme průběžně informovat e-mailem. Ve vhodnou chvíli vás také požádáme o číslo bankovního účtu, na který po instalaci služeb odměnu zašleme.

Ty aktivnější jistě potěší, že počet doporučení je neomezený. Přijít si tak můžete na velmi solidní přivýdělek. Skvělou příležitostí, kde najít zájemce, mohou být například různé sousedské grilovačky, dětské či rodinné oslavy nebo třeba bytová schůze. Často se stačí jen tak mezi řečí zeptat, jak je kdo spokojený s internetem a potenciální zájemci se začnou sami ozývat.

Dávejte si však pozor, abyste neporušovali podmínky programu ani pravidla uvedená na webu, podle kterých můžeme konkrétní doporučení vyřadit z programu. Například doporučení televizních nebo mobilních služeb není zatím do programu zahrnuto. Uznat nemůžeme například ani zájemce, který nám již před vaším doporučením předal na sebe kontakt jinou cestou než přes váš unikátní odkaz.

Velkou výhodou programu je, že nedoporučujete zajíce v pytli, ale službu, kterou velmi dobře znáte. Je to tedy výhra pro všechny – člověk z vašeho okolí získá nadstandardní připojení k internetu, vy si přilepšíte o tisíc korun a my se můžeme těšit na hýčkání nového zákazníka. Tak komu nás doporučíte?

Doporučujeme

DSL internet: Zastaralá technologie, která dominuje v Česku
DSL internet: Zastaralá technologie, která dominuje v...

DSL je u nás nejpoužívanějším typem připojení, a to i přesto, že...

8. 8. 2023
Optický internet: Co to je a jak funguje?
Optický internet: Co to je a jak...

S rostoucími nároky na internet se lidé stále více poohlížejí po rychlém...

23. 5. 2023
Předplacenka vs paušál: Co se vám vyplatí?
Předplacenka vs paušál: Co se vám vyplatí?

Srovnali jsme nejoblíbenější předplacené karty za rok 2022.

11. 5. 2023