Novinky v televizním a rozhlasovém vysílání

Trojka SD

Tentokrát jsme programovou nabídku rozšířili o kanál Trojka SD. Třetí program slovenské veřejnoprávní televize je pohodový, oddychový a přináší to nejlepší, co se vytvořilo v československé a později ve slovenské televizi. Jejím programovým základem je bohatý televizní archiv, který přináší široké spektrum pořadů všech žánrů – od dokumentů, přes dramatické, hudební a zábavní pořady až po publicistiku a vzdělávání.

Změnu najdete také v našem rozhlasovém vysílání

Rádio Čas a Rádio Čas Rock vystřídají v naší rozhlasové nabídce rádio Beat a oblíbené rádio Impuls. Beat je česká rozhlasová stanice, která se zaměřuje na rock a hard&heavy.

Ráááádio Impuls je jedna z nejposlouchanějších rozhlasových stanic v České republice. Hraje převážně českou muziku, nabízí pravidelná zpravodajství a dopravní servis.

Konec vysílání kanálu ATM Rozrywka TV

O půlnoci ze středy na čtvrtek 25. února 2021 skončil své vysílání polský televizní kanál ATM Rozrywka TV. Rozrywka byla specializovaným zábavním a filmovým kanálem, který přinášel seriály, filmy, hudbu, pořady o cestování, vaření a zábavě. Kanál začal vysílat v roce 2012. Konec stanice je výsledkem sporu mezi provozovatelem televizní stanice a regulátorem médií KRRiT v roce 2020 a podle všeho bude mít soudní dohru.