Nové programy na PODA TV!

Publikováno 2. listopadu 2021

Skupina Nova Group spouští v pondělí 18. října novou tematickou stanici Nova Lady pro ženy. Na ženy mladších ročníků cílí i nový program Televizní skupiny Prima s názvem Prima Show, který své vysílání spustí 25. října.

Nova Lady

Stanice přinese jak premiéry úspěšných zahraničních pořadů, tak i reprízy oblíbených titulů. V nabídce má kromě zahraničních seriálů a reality show také víkendovou nálož filmů různých žánrů, od romantických komedií až po napínavé thrillery zaměřené na ženy. Mezi hlavní programové highlighty stanice Nova Lady bude patřit premiérové uvedení amerického televizního seriálu z lékařského prostředí Dobrý doktor. Podvečery vyplní populární americká reality show Vítejte doma, ve které budeme svědky renovace obydlí hned několika vybraných rodin a večerní čas bude náležet třeba Panství Downton. Páteční a víkendové večery přinesou na Nova Lady premiérové filmy – thrillery, romantické filmy, komedie i dramata.

Prima Show

Druhý dámský kanál skupiny Prima je zaměřený na reality show. Z akvizičních pořadů se můžete těšit například na reality Krásky a šprti, Ostrov pokušení, americkou verzi Výměny manželek, dále pořad na O 100 % hezčí, Mistři šokujících proměn nebo Slunce, sex a rodiče v patách. Zastoupení bude mít také vlastní tvorba skupiny Prima. Od pondělí do pátku Vám nabídne dva až tři původní pořady, mezi nimi například lokalizovanou verzi Královny butiků, přinášející nákupní inspirace a soutěž mezi ženami. Porotcem soutěže je Filip Vaněk. Nový kanál přinese také druhou řadu reality show s influencery Like House 2, jehož první řadu vysílala letos na jaře v odpoledním čase TV Prima. V nabídce je také show Farmář hledá ženu.

Doporučujeme

DSL internet: Zastaralá technologie, která dominuje v Česku
DSL internet: Zastaralá technologie, která dominuje v...

DSL je u nás nejpoužívanějším typem připojení, a to i přesto, že...

8. 8. 2023
Optický internet: Co to je a jak funguje?
Optický internet: Co to je a jak...

S rostoucími nároky na internet se lidé stále více poohlížejí po rychlém...

23. 5. 2023
Předplacenka vs paušál: Co se vám vyplatí?
Předplacenka vs paušál: Co se vám vyplatí?

Srovnali jsme nejoblíbenější předplacené karty za rok 2022.

11. 5. 2023