Nepropásněte zahájení sezóny F1!

Publikováno 1. března 2022

Pokračujeme v nastaveném free rytmu a od 1. do 31. března 2022 přinášíme bezplatně dva top sportovní programy. Televizní kanály Sport1 a Sport2 vysílají fotbal, hokej nebo motorsport. Mezi jejich největší taháky pak patří závody Formule 1 a zápasy evropských fotbalových pohárů.

Právě Sport1 a Sport2 odvysílají v průběhu března zápasy Evropské konferenční ligy UEFA, ve které SK Slavia Praha vyzve LASK Linz. Evropská konferenční liga je třetí nejprestižnější a zároveň nejmladší klubová fotbalová soutěž pro evropské týmy. Pořádá jí Evropská fotbalová asociace UEFA. Byla založena v roce 2021 a navazuje na Pohár vítězů pohárů, který se hrál v letech 1960-1999. V Konferenční lize hrají týmy, které se nekvalifikovaly do Ligy mistrů nebo Evropské ligy či vypadli v předkolech těchto soutěží.

Oba programy nepřinesou jen skvělý fotbal, ale i závody F1. Právě ty bývají nejžádanější položkou z nabídky stanic Sport1 a Sport2. Formule 1 si letos přichystala parádní kalendář velkých cen. Do osmi měsíců organizátoři vměstnali rekordních 23 závodů. Od března se tak fandové nejlepšího motoristického sportu mohou těšit na neutuchající zábavu. Seriál odstartuje 20. 3. 2022 v Bahrajnu, pokračovat bude 27.3. Velkou cenou Saudské Arábie a nabitý program vyvrcholí 20. listopadu v Abú Zabí.

F1 letos zavítá na pět kontinentů. Do kalendáře se vrací i některé zastávky, které byly v posledních letech vynechány z důvodu covidových restrikcí. Můžeme se tedy znovu těšit třeba na australskou grand prix nebo městský okruh Marina Bay v Singapuru. A kromě toho je v programu i jedna zcela nová trať: piloti formulí budou poprvé závodit v Miami na Floridě.

Bavte se sportem po celý měsíc březen!

Doporučujeme

DSL internet: Zastaralá technologie, která dominuje v Česku
DSL internet: Zastaralá technologie, která dominuje v...

DSL je u nás nejpoužívanějším typem připojení, a to i přesto, že...

8. 8. 2023
Optický internet: Co to je a jak funguje?
Optický internet: Co to je a jak...

S rostoucími nároky na internet se lidé stále více poohlížejí po rychlém...

23. 5. 2023
Předplacenka vs paušál: Co se vám vyplatí?
Předplacenka vs paušál: Co se vám vyplatí?

Srovnali jsme nejoblíbenější předplacené karty za rok 2022.

11. 5. 2023