Sledujte koncerty a objevujte svět s kanály Mezzo a Spektrum zdarma!

Publikováno 2. října 2023

Podívejte se v průběhu celého října do těch nejslavnějších koncertních hal s kanálem Mezzo nebo vyrazte objevovat svět a všechna jeho tajemství s kanálem Spektrum. Nemusíte přitom podnikat žádné další kroky, oba kanály se ve vaší programové nabídce již objevily automaticky.

Mezzo je francouzský hudební kanál, který se specializuje především na vážnou hudbu. Do vašich obýváků tak vnáší nejen záznamy, ale i živé přenosy z mistrovských koncertů v těch nejvýznamnějších světových koncertních síních, ale stejně tak i nové naděje klasiky, ikony jazzu nebo vystoupení baletních umělců.

Spektrum je kanál zaměřený na dokumentární tvorbu. Rozšiřte si tak své znalosti s celou plejádou snímků, jejichž témata jdou od dávné historie přes zázraky techniky a vzdálené kouty vesmíru až po ty nejunikátnější momenty života na naší modré planetě.

Na kanálu Spektrum doporučíme například dokumentární cyklus Život v sevření mrazu, který přibližuje životy lidí v nehostinných ledových podmínkách hluboké Aljašky. Můžete jej sledovat každý den od 20:00. Na kanálu Mezzo byste si neměli nechat ujít koncert České filharmonie věnovaný Antonínu Dvořákovi pod dirigentskou hůlkou Semjona Byčkova v sobotu 14. 10. od 21:00.

Doporučujeme

DSL internet: Zastaralá technologie, která dominuje v Česku
DSL internet: Zastaralá technologie, která dominuje v...

DSL je u nás nejpoužívanějším typem připojení, a to i přesto, že...

8. 8. 2023
Optický internet: Co to je a jak funguje?
Optický internet: Co to je a jak...

S rostoucími nároky na internet se lidé stále více poohlížejí po rychlém...

23. 5. 2023
Předplacenka vs paušál: Co se vám vyplatí?
Předplacenka vs paušál: Co se vám vyplatí?

Srovnali jsme nejoblíbenější předplacené karty za rok 2022.

11. 5. 2023