Sledujte dokumenty Love Nature zdarma po celý duben

Publikováno 1. dubna 2023

Všichni milovníci zvířat a přírody, zbystřete! Celý duben na vás totiž čekají dokumenty o přírodě v prvotřídní HD kvalitě, a to zcela zdarma. Pro bezplatnou aktivaci kanálu není nutné podnikat žádné další kroky. Automaticky se objeví ve vaší aktuální nabídce televizních stanic. Prozkoumejte nejrůznější kouty světa – Zambii, Kambodžu, Austrálii nebo třeba Skandinávii.

Televizní stanice Love Nature disponuje největší sbírkou přírodovědeckých dokumentů, které se natáčejí na více než 40 místech po celém světě. Cílem je přiblížit divákům krásu a rozmanitost přírody a sdílet s nimi inspirující příběhy. Dokumenty zachycují zvířata v jejich přirozeném prostředí a ukazují některé z nejúžasnějších míst na světě.

Těšit se můžete třeba na dokumentární cyklus Modravé hlubiny. Vydáte se na dobrodružnou výpravu s předními mořskými ekology a objevíte odlehlé končiny světa. Probádáte mořské hlubiny a setkáte se jak s mírumilovnými delfíny, tak nebezpečnými žraloky. Dokument se vysílá v průběhu celého dubna.

Doporučujeme

DSL internet: Zastaralá technologie, která dominuje v Česku
DSL internet: Zastaralá technologie, která dominuje v...

DSL je u nás nejpoužívanějším typem připojení, a to i přesto, že...

8. 8. 2023
Optický internet: Co to je a jak funguje?
Optický internet: Co to je a jak...

S rostoucími nároky na internet se lidé stále více poohlížejí po rychlém...

23. 5. 2023
Předplacenka vs paušál: Co se vám vyplatí?
Předplacenka vs paušál: Co se vám vyplatí?

Srovnali jsme nejoblíbenější předplacené karty za rok 2022.

11. 5. 2023