Listopadové vaření s TV Paprika

Publikováno 4. listopadu 2021

Pokud máte rádi kulinářské pořady, které jsou zábavné a v kuchyni se nebojíte ničeho nového, pak je pro vás TV Paprika ta pravá stanice. V rámci tradičního free vysílání ji nabízíme do konce měsíce listopadu bezplatně.

Od pondělí 8. 11. se můžete těšit na kulinářskou show Jiří, milovník masa. Mladý český mistr kuchař Jiří Halamka nám předvede, jaké vynikající chuti můžeme vykouzlit ať už ze známých, nebo méně známých základních surovin. Chce to jen rychlost a nápaditost – a budeme se olizovat až za ušima!

TV Paprika je maďarská kulinářská televizní stanice vysílající nepřetržitě 24 hodin denně. TV Paprika popularizuje národní kuchyně, prezentuje kulturu piva a vína a podporuje gastroturistiku v regionu střední Evropy. Vedle vaření v kuchyni představuje ve svých pořadech divákům také malé hospůdky, restaurace a hotely v našem regionu. Polovina pořadů je z vlastní produkce, 15–20 % tvoří pořady vyrobené v České republice a na Slovensku. Mezi nejsledovanější patří pořady s šéfkuchařem Jamiem Oliverem.

Třeba Lorraine Pascale, povzbuzena úspěchem svého seriálu Pečeme snadno a rychle, předvede i druhou stránku svého kulinářského talentu. Pro diváky má spoustu vynikajících receptů, chytrých triků, tajemství, radostí a znalostí. Podle ní má vaření člověku někdy přinést pohodlí a klid, jindy zase vzrušení a zábavu, nejspíše podle toho, kterou nohou vstal ten den z postele a jaký má právě den. Lorraine nabízí vlastní kulinářské kreace a kombinace, které se hodí pro všechny možné příležitosti a nálady. A tak není divu, že dokáže svými kuchařskými znalostmi inspirovat každého k tomu, aby doma vařil rád; a když se vaří s láskou, je to na výsledku vždycky znát.

TV Paprika vysílá zejména pro diváky ve věku mezi 18 a 49 lety, pro které je vaření hobby, rádi zkoušejí nové recepty a řídí se současnými trendy, jsou vnímaví a dokážou ocenit tradice.

Doporučujeme

DSL internet: Zastaralá technologie, která dominuje v Česku
DSL internet: Zastaralá technologie, která dominuje v...

DSL je u nás nejpoužívanějším typem připojení, a to i přesto, že...

8. 8. 2023
Optický internet: Co to je a jak funguje?
Optický internet: Co to je a jak...

S rostoucími nároky na internet se lidé stále více poohlížejí po rychlém...

23. 5. 2023
Předplacenka vs paušál: Co se vám vyplatí?
Předplacenka vs paušál: Co se vám vyplatí?

Srovnali jsme nejoblíbenější předplacené karty za rok 2022.

11. 5. 2023