Listopadové free vysílání ve znamení dokumentů

Náš tip pro tento měsíc je televizní program Spektrum, který vám bude přinášet velkolepé a vzrušující pořady, které hledají odpovědi na otázky současného i budoucího světa. Prémiový program Spektrum v HD kvalitě bude dostupný v naší PODA TV po celý měsíc listopad zdarma.

Spektrum je oblíbený dokumentární kanál a vůbec jeden z prvních doku programů na českém televizním trhu. Vysílá kvalitní POŘADY, které potěší nejen milovníky zvířat, ale také fanoušky historie, nadšence do technologií či cestovatele.

A na co konkrétně se můžete těšit na stanici Spektrum?

Na výjimečné dokumenty z říše zvířat, historické i cestovatelské pořady, novinky ze světa technologií a také na vzrušující svět magie. Na stanici, jejíž programovou skladbu tvoří dokumenty v žánrových blocích příroda, věda, styl, dějiny, cestování a armáda, uvidíte i nejkrásnější a nejzajímavější místa na světě s místními obyvateli a rozličnou kulturou.

Říká se, že nejvíce se toho naučíme hrou. Proto Spektrum nabízí mnoho zajímavých a poučných pořadů, u kterých si ani nevšimnete, že se vzděláváte.

Dívejte se s námi na Spektrum, dokumenty a vědeckopopulární pořady určitě zaujmou celou vaši rodinu.