Květen ve znamení free vysílání českých programů

Publikováno 2. května 2022

Programy CS Film, CS Horor a CS History vám nabídneme v rámci oblíbeného bezplatného vysílání prémiových kanálů od 1. do 31. 5. 2022.

CS Horror je první český filmový kanál, věnující se výhradně hororovému a mystery žánru. Do vysílání zařazuje pouze filmy a minisérie. Náročný divák ocení fakt, že filmy nejsou přerušovány reklamou. Vysílá denně v čase 00:00–6:00.

Stanice CS Film je zaměřena na českou a slovenskou filmovou tvorbu, vysílá pohádky, komedie, dramata a krimi od třicátých let až do zhruba let devadesátých. Stanice podporuje i nové filmové a televizní projekty a školní a amatérskou filmovou tvorbu. Každý měsíc nabízí divákům více než 210 kusů českých a slovenských celovečerních filmů. Součástí vysílání CS Filmu je dopolední část věnována dětem, která nabízí program zaměřený na věkovou skupinu od 3 do 12 let. Vysílá největší české a slovenské, hrané i animované hity pro děti denně v čase 6:00–10:15, pak až do půlnoci i pro dospělé diváky.

CS History přináší pořady s vojenskou tematikou a seriály o špionáži a terorismu. Program se specializuje na historické bitvy nebo pořady o české a slovenské armádě, velké historické i aktuální bitvy a války, armády a jejich složky. CS History je jediná takto specializovaná televize nejen v České republice, ale v celé Evropě! Dokumenty ze všech oblastí vojenství nabízí po čtyřiadvacet hodin denně v českém a slovenském jazyce.

Bavte se s českými televizními kanály a užijte si příjemné květnové televizní vysílání.

Doporučujeme

DSL internet: Zastaralá technologie, která dominuje v Česku
DSL internet: Zastaralá technologie, která dominuje v...

DSL je u nás nejpoužívanějším typem připojení, a to i přesto, že...

8. 8. 2023
Optický internet: Co to je a jak funguje?
Optický internet: Co to je a jak...

S rostoucími nároky na internet se lidé stále více poohlížejí po rychlém...

23. 5. 2023
Předplacenka vs paušál: Co se vám vyplatí?
Předplacenka vs paušál: Co se vám vyplatí?

Srovnali jsme nejoblíbenější předplacené karty za rok 2022.

11. 5. 2023