I po prázdninách pokračujeme v nastaveném free rytmu televizního vysílání

Publikováno 1. září 2022

Pokračujeme v nastaveném rytmu bezplatných TV programů a od 1. do 30. září 2022 přinášíme bezplatně dva top sportovní programy, ale také něco pro milovníky hudby, filmů, historie a hororů.

Televizní kanály Sport1 a Sport2 vysílají fotbal, hokej nebo motorsport. Mezi jejich největší taháky pak patří závody Formule 1 a zápasy evropských fotbalových pohárů.

Zkrátka ale nepřijdou ani milovníci dalších žánrů.

Mezzo Live HD je celosvětově uznávaným domovem klasické hudby, jazzu a tance. Uspokojí i ty nejnáročnější milovníky hudby a zároveň je skvělým společníkem všem, kteří se ji teprve chystají poznat. Mezzo Live HD, to jsou nejkrásnější přenosy z koncertních sálů v HD kvalitě, které vytvoří dokonalý zážitek z koncertních sálů přímo u vás doma.

Pro fanoušky české a slovenské filmové tvorby nabízí CS film divákům bezkonkurenčně nejvyšší počet českých a slovenských filmů během každého dne a je stálicí na televizním trhu. Je i koproducentem řady dětských seriálů, dokumentů z filmového prostředí a magazínů o českém filmu.

Bojíte se rádi? CS Horror (do listopadu 2019 Horor Film) je první český filmový kanál, věnující se výhradně hororovému a mystery žánru. Ve vysílání se objevuje také filmová produkce studentů filmových škol.

Historické i aktuální bitvy a války, armády a jejich složky, zbraně minulosti, současnosti a budoucnosti, špionáž, česká a slovenská armáda, terorismus, konspirační teorie, UFO a hrozby z vesmíru. To je CS History, jediná takto specializovaná televize nejen v České republice, ale v celé Evropě! Dokumenty ze všech oblastí vojenství po čtyřiadvacet hodin přináší denně.

Nevadí, jestli bude v září pršet! Vy budete mít s našimi bezplatnými televizními stanicemi o zábavu postaráno.

Doporučujeme

DSL internet: Zastaralá technologie, která dominuje v Česku
DSL internet: Zastaralá technologie, která dominuje v...

DSL je u nás nejpoužívanějším typem připojení, a to i přesto, že...

8. 8. 2023
Optický internet: Co to je a jak funguje?
Optický internet: Co to je a jak...

S rostoucími nároky na internet se lidé stále více poohlížejí po rychlém...

23. 5. 2023
Předplacenka vs paušál: Co se vám vyplatí?
Předplacenka vs paušál: Co se vám vyplatí?

Srovnali jsme nejoblíbenější předplacené karty za rok 2022.

11. 5. 2023