Dubnové pohádkování

Publikováno 30. března 2021

Dětské kanály Nickelodeon, Nick Jr. a Disney Channel jsme na měsíc zařadili do Základní nabídky a budeme je v dubnu vysílat grátis.

Jaro se zatím zřejmě nechystá přijít a nejspíš bude platit pranostika o dubnu, kdy ještě máme zůstat za kamny. Než začne sluníčko opravdu pořádně hřát, máme pro vás v době od 1. dubna do 30. dubna bezplatné vysílání vybraných dětských kanálů.

Nickelodeon je rodinným kanálem pro děti a rodiče. Nabízí nejlepší zábavu v animovaném světě pro holky a kluky od 5 do 14 let. Vysílá 24 hodin denně animovanou tvorbu a inovativní pořady, zaměřené na každodenní život předškolních dětí. Stanice vysílá v českém jazyce.

Nick Jr. je jako školka v televizi, ve které děti zažívají ta největší dobrodružství a spolu se svými hrdiny objevují báječný svět kolem sebe. Stanice je zaměřena především na děti předškolního věku a vysílá česky nepřetržitě 24 hodin denně animovanou tvorbu.

Na Disney Channel si na své přijdou nejen nejmenší diváci od tří do šesti let v bloku Disney Junior, ale i ti starší, pro které je nachystán vysílací blok plný filmů, seriálů a pořadů o těch nejbláznivějších dobrodružstvích, přátelství, rodině i o prvních láskách.

Doporučujeme

DSL internet: Zastaralá technologie, která dominuje v Česku
DSL internet: Zastaralá technologie, která dominuje v...

DSL je u nás nejpoužívanějším typem připojení, a to i přesto, že...

8. 8. 2023
Optický internet: Co to je a jak funguje?
Optický internet: Co to je a jak...

S rostoucími nároky na internet se lidé stále více poohlížejí po rychlém...

23. 5. 2023
Předplacenka vs paušál: Co se vám vyplatí?
Předplacenka vs paušál: Co se vám vyplatí?

Srovnali jsme nejoblíbenější předplacené karty za rok 2022.

11. 5. 2023