Dubnové pohádkování

Dětské kanály Nickelodeon, Nick Jr. a Disney Channel jsme na měsíc zařadili do Základní nabídky a budeme je v dubnu vysílat grátis.

Jaro se zatím moc nechystá přijít a nejspíš bude platit pranostika o dubnu, kdy ještě máme zůstat za kamny. Než začne sluníčko opravdu pořádně hřát, máme pro vás v době od 1. dubna do 30. dubna bezplatné vysílání vybraných dětských kanálů.

Nickelodeon je rodinným kanálem pro děti a rodiče. Nabízí nejlepší zábavu v animovaném světě pro holky a kluky od 5 do 14 let. Vysílá 24 hodin denně animovanou tvorbu a inovativní pořady, zaměřené na každodenní život předškolních dětí. Stanice vysílá v českém jazyce.

Nick Jr. je jako školka v televizi, ve které děti zažívají ta největší dobrodružství a spolu se svými hrdiny objevují báječný svět kolem sebe. Stanice je zaměřena především na děti předškolního věku a vysílá česky nepřetržitě 24 hodin denně animovanou tvorbu.

Na Disney Channel si na své přijdou nejen nejmenší diváci od tří do šesti let v bloku Disney Junior, ale i ti starší, pro které je nachystán vysílací blok plný filmů, seriálů a pořadů o těch nejbláznivějších dobrodružstvích, přátelství, rodině i o prvních láskách.