Dubnové free vysílání přinese filmy, dokumenty i sport

Od 1. do 30. dubna 2022 mohou všichni naši zákazníci sledovat volné vysílání tří stanic bez ohledu na to, jaký televizní tarif si platí – filmový kanál AMC, dokumentární Love Natura a motoristický Auto Motor Sport.

Filmový kanál AMC je zkratkou pro American Movie Classics. Nabízí nejlepší výběr filmů z věhlasné filmové knihovny legendárního studia Metro-Goldwyn-Mayer. AMC přináší legendy stříbrného plátna i současné hity. Nadčasová klasika, největší hollywoodské hvězdy, oscarové filmy. Vyvážený mix žánrů uspokojí všechny bez ohledu na vkus a věk.

Dokumentární Love Nature HD potěší všechny milovníky zvířat, přírody a dokumentů, kterým nabídne největší světovou knihovnou přírodovědeckých programů v HD kvalitě, která zahrnuje více než 40 natáčecích lokalit po celém světě, včetně vzdálené Zambie, Kambodži, Austrálie nebo blízké Skandinávie.

Sportovní kanál Auto Motor Sport HD nabízí pořady pro motoristy – přináší novinky, testy a zajímavosti nejen ze světa výrobců automobilů a motocyklů, ale i z oblasti motoristického sportu.

Bavte se s námi a sledujte bezplatné vysílání vybraných kanálů v PODA TV.